gebe
  1. SiHiRLi_PeRi

SiHiRLi_PeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında SiHiRLi_PeRi tarafından paylaşıldı.

Beni anLa(ya)madığım cümLeLerLe vurduLar.. DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime.. Ne söyLesem sıradıŞı ve aykıRı sayıLdı yazıLarımda..
    Oysa gittikçe üşüyen ßu dünYada payLaşıLan ateşLer yakMaktı amacım..

Ama deLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..

koşarken yırtıLdım işte.. düş/erkendi.. sen yoktun.. şimdi sen varsın.. düşüp gitme gözLerimden.. şizofren mezarLığında ßuLup onarana kadar teL örgüLerin yırttığı oLanca sevinçLerimi..

KaranLık yoLLarın hep ışıksız oLduğunu söyLemediLer ßana..
    ßen küçükken söyLeseLerdi,
    ßüyümezdim zaten..

EvvéL zaman içinde, Sağırkén yaLnızLığın ayak sésLériné ßiLmézken ßüyüménin ßu kadar çétin oLduğunu KaLmıştım kısa ßir süré MasaLLar üLkésindé..

Kéndi üLkémin KraLı ßéndim. Yasa koyar, yasa ßozardım. Hükmüm géçérdi Hém gündüzé hém gécéyé. Ta ki ßüyüklérim “ßÜYÜDÜN” diyéné kadar.
    Sonra kirLéndi toz pémbé gökyüzüm ßéynim ésarét haLkası taktıLar.
    Zihin kéLépçém ßéndén daha ßüyük Korkarım kaLacak ta fécré kadar..

Düşté ßitérse.. .. .

Né OLur.. .

..........................

Hoşça kaL Diyémém Sana ..

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..
    KaranLık yoLLarın hep ışıksız oLduğunu söyLemediLer ßana..
    ßen küçükken söyLeseLerdi,
    ßüyümezdim zaten..

yorum yok

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime..

Hoşça kaL Diyémém Sana ..

Hemde asla diyemem :(

DeLi gömLeği giydirdiLer düşLerime.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gömlek

gömlek

Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu...
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. Kıraç - Deli Düş

Kıraç - Deli Düş

Gözlerimi kapatıp bir gece Binlerce sonsuzdan sesini duydum Bulutlar yardım etti ağlayabildim sessizce Ve seni buldum yarim düşümde seni buldum Seni buldum ama neredesin kimbilir Ne yıldızlar ne gece ne de rüzgar bilir Bir umut ta içimde benliğim ona esir Ne ben bu umudun ne de o benim hakkımdan gelir Al şimdi götür beni uzak dağlara vur Parçalanmış leşimi bir suyun başında bul Ellerinle sar...
  4. gömlekler

gömlekler

Fırfırlarla hareketlenmiş geceleri de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ki gömlekler yanısıra; sade ve sportif kesimli klasik gömlekler de sezonun trend modellerinden sadece birkaçı. Özellikle hakim veya polo yaka, küçük desenli yada düz görünümlü, renkli seçeneklerden farklı; düz beyazlarda en çok tercih edilenler arasında. Bir kaç sezondur modacılar maskülen tarzın aksine, kadınsılığı...
  5. Gömlekler

Gömlekler

bayan gömlekleri şık gömlekler Gömlek sevenler sevmeyenler mutlaka vardır eger gömlek seviyorsanız bu gömleklere bakmalısınız oldukça güzel ve heryerde hiç düşünmeden giyebilceginiz bu gömlekler nasıl???

Sayfayı Paylaş