gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Deli Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Deli Mesajlar -- Selam millet deli mesajlar delirmiş sözler kısa yada uzun smsler istiyorum ama lütfen delice olsun ok mi :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Deli Sözler 2012 adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Deli Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli Değilim

Deli Değilim

Gecenin sessizliği sinmiş gözlerine usul usul...Gözbebeklerimde atıyor yüzüm..Kaç saniye sensizlikten ağladılar bilmiyorum ama, onlar adına üzgünüm..Elimden tutup bırakmayan gülsuyu rengi bir yalnızlık hakim zamana..Pembe,gül kokulu,serin ama dayanılmaz...Duvarlar kan gölü;boylu boyunca yatıyor bad**bu kelime yasak** üzerinde,az önce vura vura parçaladığım başım..Çömelmiş bakıyorum,umarsızca...
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. Ebru Gündeş - Deli Deli

Ebru Gündeş - Deli Deli

Ohh� Yağmur yağıyor seller akıyor Arap kızı camdan bakıyor Deli� Deli deli deli kulakları küpeli deli Deli deli deli kulakları küpeli Neyin nerden geleceği belli olmaz Belli olmaz Su uyur su uyur düşman uyumaz Leylek leylek hava da mı Yumurtası tavada mı Sakla samanı gelir zamanı deli Ohh� Yağmur yağacak seller akacak Akvaryumdan deniz kızı sana bakacak deli
  4. Deli Misiniz?

Deli Misiniz?

Akıl çağını geride bırakıp, topluca deliliğe vurduğumuz bir zamandayız. Hem zaten kim ister sıradan olmayı… İşte o yüzden her birimiz anormalliklerimize kendimizce lezzetler de katmaya uğraşıyoruz. Ne tür bir deli olduğumuz sorusu da işte bu noktada önem kazanıyor. Delilik türümüz şirazesinden her geçen gün biraz daha uzaklaşmakta olan dünyada kendimiz için ne tür bir misyon seçebileceğimizi...
  5. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin

Sayfayı Paylaş