gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Deli olmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada deli oldugunu görmek, faiz ve ha-ram mala yorumlanir, Sara illetine tutulup aklini kaybettigini görmek, bir belaya veya büyüye ugradigina; yaninda bir deli görüp korktugunu görmek ve ondan bir zarar görmek, düsmana ve o düsmandan zarar görecegine delalet eder. Rüyasinda deli bir ka-din görmek, dünya malina; bir deliyle yüz yüze geldigini görmek, berekete; bir delinin kendisini kovaladigini görmek, dünya islerinden el çekip ahirete yönelecegine isarettir.

Deli olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli Değilim

Deli Değilim

Gecenin sessizliği sinmiş gözlerine usul usul...Gözbebeklerimde atıyor yüzüm..Kaç saniye sensizlikten ağladılar bilmiyorum ama, onlar adına üzgünüm..Elimden tutup bırakmayan gülsuyu rengi bir yalnızlık hakim zamana..Pembe,gül kokulu,serin ama dayanılmaz...Duvarlar kan gölü;boylu boyunca yatıyor bad**bu kelime yasak** üzerinde,az önce vura vura parçaladığım başım..Çömelmiş bakıyorum,umarsızca...
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. Ebru Gündeş - Deli Deli

Ebru Gündeş - Deli Deli

Ohh� Yağmur yağıyor seller akıyor Arap kızı camdan bakıyor Deli� Deli deli deli kulakları küpeli deli Deli deli deli kulakları küpeli Neyin nerden geleceği belli olmaz Belli olmaz Su uyur su uyur düşman uyumaz Leylek leylek hava da mı Yumurtası tavada mı Sakla samanı gelir zamanı deli Ohh� Yağmur yağacak seller akacak Akvaryumdan deniz kızı sana bakacak deli
  4. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin
  5. Deli Mesajlar

Deli Mesajlar

Deli Mesajlar -- Selam millet deli mesajlar delirmiş sözler kısa yada uzun smsler istiyorum ama lütfen delice olsun ok mi :D

Sayfayı Paylaş