gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Deli yürek kenan askere gidiyor...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yarın birliğine teslim olacak olan oyuncu, askerliğini Edirne’de yapacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu olan İmirzalıoğlu kısa dönem askerlik yapacak. Vatani görevinin sonunda yeni bir projeye başlayacak olan İmirzalıoğlu, askere gitmeden önceki son gününü ise sevgilisi Zeynep Beşerler ve ailesiyle birlikte geçirmeyi tercih ediyor.

habertürk

Deli yürek kenan askere gidiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Birazdan nikah başlayacak.Herşey son derece güzel hazırlanmış,her ayrıntısına dikkat edilmiş mükemmele yakın olmuş.Çok mutlusun gözlerinden okunabiliyor.Çok iyi bilirim ki sen eğer çok mutlu veya heyecanlıysan gözlerin ışıl ışıl olur.Aslında senle ilgili bütün ayrıntıyı biliyorum ya neyse.Gelinlk içinde çok güzel gözüküyor yanındaki.O’nuda çok seviyorum nasıl sevmem ki o benim en iyi dostum...
  2. Kenan Doğulu - Yüzsüz Yürek

Kenan Doğulu - Yüzsüz Yürek

Kalmışım kendi kendime ben harabe Aklım başıma geldi bir daha tövbe En çok üzüldüğüm konu gözünden düştüm Sana rezil olmak inan bitirdi beni Görmezlikten gelince çok üzdün beni Yabancı bir adam hissettim kendimi Sanki o ben değildim seninle ağlayan, Seninle sevişip aşka doyan Bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna Anlat içinden geçenleri Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına Ama nerde bende o...
  3. Kenan İmirzalıoğlu askerde, sevgilisi Zeynep Beşerler ve Oktay Kaynarca alemde..

Kenan İmirzalıoğlu askerde, sevgilisi Zeynep Beşerler ve Oktay Kaynarca alemde..

zeynep beşerler ayak Geçtiğimiz günlerde askere giden Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Zeynep Beşerler, Oktay Kaynarca ile samimi bir şekilde görüntülendi. Zeynep Beşerler, vatani görevini yapan sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu'nu Oktay Kaynarca'yla aldattı. Çakır'ın da ayrıldığı sevgilisi Özgü Namal'la barışma umudu kalmadı.Takvim'in haberine Zeynep Beşerler, Edirne Karaağaç'ta vatani görevini...
  4. O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

askerim gidiyor aşkım askerde Off offf sitede ki bir çok melek gibi bende asker yolu bekleyeceğim... :( 2,5 yıllık evliyim bilenler bilir... ve eşim askere gidiyor... Asker yolu bekleyenler listesine benide ekleyin... Aşkım aşkım acemi birliğini HAYAT da yapacak... :( şurda sayılı güünler kaldı ayrılığımıza... :ang:

Sayfayı Paylaş