gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Delikanlı Bilgisayarcı(gülmek Garantii)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Delikanlı Bilgisayarcı Versiyon 3.0 Delikanlı Bilgisayarcı, silmek istediği bir dosyayı shift +del kombinasyonu ile siler,geri dönüşüm kutusu kullanmaz,tükürdüğünü yalamaz.

Delikanlı Bilgisayarcı, Windows gezgini kullanmaz,aradığı dosyayı anında bulur!

Delikanlı bilgisayarcı, IP numarasını gizlemez.

Delikanlı Bilgisayarcı, WindowsXP'de bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuktan hoşlanmaz. Hoşgörülüdür.

Delikanlı Bilgisayarcı, MS Office yardımcısı kullanmaz.

Delikanlı Bilgisayarcı, yardım menüsünü de kullanmaz.İhtiyacı olmaz.

Delikanlı Bilgisayarcı, Windows'taki Pinball oyununu uninstall eder.Oyun bile olsa toplarla işi olmaz!

Delikanlı bilgisayarcı, IMAC gibi renkli cicili-bicili bilgisayar kullanmaz.

Delikanlı Bilgisayarcı, bilgisayarını sleep modunda bırakmaz,bilgisayarı her daim hazır ve nazırdır.

Delikanlı bilgisayarcı, bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir:
    Örneğin : tek rakibim AMD , rahmetli de X386ydı , bir sana hasretim,birde 3 Ghz cpu hızına, Windows'un ustasıyım Linux'un hastasıyım vb..

Delikanlı Bilgisayarcı, görev zamanlayıcı kullanmaz, kafasına estiğinde defrag yapar.

Delikanlı Bilgisayarcı Memik Yanık gibi şahsiyetlerle muhattap olmaz.

Delikanlı bilgisayarcı monitörünün üstüne meraklı ördek,kuş böcük vb. materyaller koymaz.

Delikanlı Bilgisayarcı internette sörf yapmaz,olsa olsa tavla oynar

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Delikanlı Bilgisayarcı(gülmek Garantii)
    Vay vay :D

Delikanlı Bilgisayarcı(gülmek Garantii) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarcı ata sözleri

bilgisayarcı ata sözleri

Ramsız windows oynamaz Sabreden devriş Windows'u çalıştırmış Kılavuzu animatör olanın burnu 3D`den kurtulmaz Sakınan diskte "bad sector" çıkar Virüsünü temizlemeyen diskini temizler Upgrade`ı an, tornavidayı eline al PC`ye Mac vermişler, ah Windows'um demiş Dos işler Windows övünür Patch`i çıkmamış programdan ümit kesilmez Kimine adlip söz, kimine SB live az Bana...
  2. delikanlı bilgisayarcı

delikanlı bilgisayarcı

DELİKANLI BİLGİSAYARCI * Silmek İstediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur! * IP’ sini gizlemez. * Windos Xp’ de bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların da Yardım menülerini kullanmaz....
  3. bilgisayarcının aşkı

bilgisayarcının aşkı

Bilgisayarcının Aşkı Sevgili Aslı... Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları unzip etmenin zamanı geldi. Seni raminin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün protectlerim disable durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache´lerim durdu, shadow ramlarla ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden...
  4. Delikanlı

Delikanlı

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır.Erkeklerin...
  5. kopacaksınızz garantii

kopacaksınızz garantii

Yer Ankara, hava çok sıcak.. Arkadan kokana teyzem bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Otobüs durağa yanaşıyor, yolcunun belli ki acelesi var, "Kaptan! Orta kapıyı rica edebilir miyim?", şöför olaya hakim, "Buyur götür, senden...

Sayfayı Paylaş