gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

delikanlı dalgıç böyle olur :)

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

delikanlı dalgıç böyle olur :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgıç

Dalgıç

Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya...
  2. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  3. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  4. Telesekreter MsjI Böyle Olur...

Telesekreter MsjI Böyle Olur...

Buyrun yılın telesekreter msj ödülü neye gelmiş bir göz atalım melişler.. Konumuz California'daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş...
  5. Erkege şiir böyle olur

Erkege şiir böyle olur

eger karın güzelse ne ısın var dügün evınde dügün senın evınde gır oyna yat oyna eger karın çırkınse ne ısın var ölü evınde ölü senın evınde gır agla çık agla eger kaynanan varsa hele bırde yanındaysa ne ısın var radyo evınde radyo senın evınde gır dınle çık dınle

Sayfayı Paylaş