gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Delikanlı Nickler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sizden ricam Delikanlı Nickler 2012 nicklerini sunmanız. şimdiden size sonsuz tşkler ediyor ve delikanlı bir hayat diliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Delikanlı Nickler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En delikanlı nickler

En delikanlı nickler

delikanlı nickler işim olmaz nickleri fecebok nickleri facebook isim facebook diğer ad Ugrunda Fedakarlık yapamıcağın seyi Yüreğinde Taşıyıpta Yük Etme Kendine..!!! her karanlık Gecenin Aydınlık Bir Sabahı Vardır..!! Varsın eller gönül yarası kapanır sansın,kabuğun altında sevgili sen kanayansın.. Ne şekil için verenle nede veren için şekilden şekle girenle işim olmaz!!!! ÖLÜMDEN DEĞİL...
  2. En yeni delikanlı nickler

En yeni delikanlı nickler

yeni delikanlı nickler en yeni delikanlı nickler sözler Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!«« Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani §éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé...
  3. 2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler

2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler

2012 Delikanlı SözLer, Delikanlı Nickler Delikanlı Sözler, Delikanlı Nickler 2012 Msn nickinizi ya da kişisel iletinizi, olmadı Facebook profiklinizi 2012 delikanlı sözlerle renklendirmek ister misiniz? O halde bizde size delikanlı nickler 2012 örneklerini sunuyoruz Melek'ler. Madem Delikanlısın, Saygıda Kusurun olmasın… Bir Sürü Dostum İçinde Elbet Bir Düşmαnım Olαcαk αmα Nerden...
  4. Delikanlı nickler kısa

Delikanlı nickler kısa

delikanlı nickler kısa delikanlı nickler Sevgili melek'ler, bu gün delikanlı havanızda mısınız ve msn'nizde delikanlı nickler mi istiyor sunuz ve kısa olsun diyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü size bu sayfamızda kısa delikanlı nickler sunuyoruz. ^Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz. ^Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete pi... Moda olmuş hakedenin...
  5. 2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Delikanlı Racon Sözleri

2012 Racon Sözler Delikanlı Sözler 2012 Tam da ağır abi dilinden anlayan, astığı astık kestiği kestik, lafı senet gibi geçerli olanlar için işte delikanlı sözleri.. :) İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm Her agladiginda...

Sayfayı Paylaş