gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Delikanlının İnternet Lügatı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

* Internet Abi resimler var, yazılar var, aradığın her şeyi buluyormuşsun. Yani ben daha bulamıyorum ama söylüyorum buluyorlar. Manita resimleri desem offff, offff. Tofaş'ın bile sayfası var. Bi de bunun denizde yapılanı varmış, sörf, mörf gibi bişi, onu da araştırıyorum.
    Bunlar her gördükleri yere www yazıyorlar. Bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere basın. Beni utandırmayın.

* Nikneym
    Alemde bi yamukluk olmasın diye kendilerine takma isim alıyolar.
    Gazoz Ömer'in gazoz'u, Patinaj Ali'nin patinajı gibi.Bize yakışmazzz, ben "Davut".

* Çet

Şimdi burada bir sürü aklı evvel birbiriyle tanışıp saatlerce geyik
    yapıyorlar, yengelerle tanışıyorlar, bi nevi muhallebici yani.

* Site
    Bildiğiniz site işte uzatmayın.

* Tıklamak
    Abi laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tıkla, buraya tıkla.
    Erkek adam tıklamaz, BASAR. Ne öyle tık tık.

* Emesen
    Çet'te tanıştığımız yengelerimizle özel durumlarda konuşmak için
    icad edilmiş. İyi alet de, ne o öyle papatya ayağı?

* Davlod (indirmek)
    Bakmayın kızıyorum ama habire "şunu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. Henüz bi vukuatlarına şahit olmadım ama..

* imeyl
    Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek işe yaramıyo. 10 gün önce bizim memlekete bi mektup attım bununla hala almamışlar.

* Hit
    Bu kesin İngilizce'dir dedim. Açtım sözlüğü baktım. Bu herifler
    dövüldükçe seviniyorlar.

Delikanlının İnternet Lügatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. delikanlı bilgisayarcı

delikanlı bilgisayarcı

DELİKANLI BİLGİSAYARCI * Silmek İstediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur! * IP’ sini gizlemez. * Windos Xp’ de bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların da Yardım menülerini kullanmaz....
  2. Lügat

Lügat

Bakınız; Sözlük.Rüyada lügat görmek ve incelemek, dikkatiniz ve sabriniz sayesinde oldukça yüklü bir para kaza nacaginiza; lügat okumak ise etrafinizdaki bazi kimselerin parlak vaatler yaparak sizi aldattiklarina ve yanilttiklarina isarettir
  3. Delikanlı

Delikanlı

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır.Erkeklerin...
  4. Delikanlı adam...

Delikanlı adam...

Erkeklerin en büyük sözüdür''delikanlı adam..''der ve devamı gelir.Devamında ne mi geliyor?İşte buyrun bunlar geliyor:seker: 1. Scooter tipi motorlara binmez. 2. Sözünden dönmez. Özü sözü birdir. 3. Light Cola içmez. 4. More ve benzeri sigaraları içmez. En delikanlı olanı " Camel " içer. 5. Sahte isimle veya isimsiz iş yapmaz. 6. Laga-luga yapmaz. 7. Kaypaklık yapmaz. 8....

Sayfayı Paylaş