gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Delilik

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada delilik, izzet ve zenginlige ve dünyanin kendisine yönelmesine ve onu arzu eden kimse için ferahlik ve sevince isarettir. Rüyada bir kimsenin bir seyin dokunmasi ile aklinda noksanlik meydana geldigim görmesi, faiz yedigine isarettir. Bazilari da, delilik, cennete girmeye isaret eder, dediler. Delilik, rüyayi görenin deliligi nisbetince ona gelecek maldir. Çocugun deliligi, babasi için zenginliktir. Kadinin deliligi, senenin ucuzluk ve bolluguna isarettir. Delilik, aska isarettir. Delilik aci ve keder verici darbeye isarettir. Yine delilik, güzel davranisa isarettir

Delilik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - İkili Delilik

Sezen Aksu - İkili Delilik

Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok Sanki aşkı öğütmeye programlı gibiyiz Aslında bakarsan insan olarak...
  2. Sara Ve Deliliğe Karşı Okunacak Dua

Sara Ve Deliliğe Karşı Okunacak Dua

Sara Ve Deliliğe Karşı Okunacak Dua hangi duadır lütfen bu duayı bilen varsa yazsın bana

Sayfayı Paylaş