gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

delircemmmmmm:S

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

off offff o kadar sıkışığım kiiii:((( bu hafta her günü 2 sınav koydular dönem ödevim var yapılcak sonra 3 tane slayt 2 haftaya kadar 7 kitap bitecek.şiir okumam gerek bu hafta onun için slayttt off alllahım bnn napıcammmmm:((((((

2. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ya benımde sınav haftam yarın baslıo hergune 2 sınav ve stresı cok fena bişey Allah yardımcımız olsun ne dıyım :( hanımlar bize dua edin Allah zihin açıklığı versin tüm öğrencilere (amin)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kıyamam canım yaa seni çoook ii anlıyorum benimde olmuştu zamanında senin gibi sıkıştığım anlar.
    Keşke dönem ödevini geciktirmeden yapsaydın. Ama nedense bütün öğrenciler bende dahil hep son ana bırakıyoruz böyle şeyleri ve sonrada sıkışıyoruz...
    Allah yardımcın olsun canım işin zor...

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim ya:) bi de hergn slayt yapıyorum ktap yarşması off çok doluyum ypcak bişy yok ama:) hep son güne skıştrırım ödevi en kötü huyumdur :)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence direk forumdan çık yapmaya basla bile benimde ödevim var bitti sayılır bide 2 tane önemli yazılım var aynı gün bisekilde yetistirmem lazım

6. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    okul günleri hep böyle olurdu bnde hep son güne bırakırdım son güne bırakmasak iyi ama işte.....

delircemmmmmm:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. Ulyo-s

Ulyo-s

ulyo s Tipi Bar & Club - Adresi Caddebostan sahilyolu / Mcdonalds yanı 146 / 1 - Bölge Kadıköy - Şehir İstanbul - Telefon (0216) 302 35 71 - Fax - E-mail - Web http://www.ulyo-s.com/ Tasarımı, ışık ve ses tesisatıyla eksiksiz bir gece klübü. Resident'lığını ALİ KURU' nun yaptığı mekanda house, funk, disko'dan minimal'e geniş bir yelpazede müzik...
  3. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  4. Sini Köftesi

Sini Köftesi

MALZEMELER Yarım kg yağsız çiğ köftelik kıyma 750 gram ince bulgur 1 adet soğan, 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı kırmızı biber 1 tatlı kaşığı margarin İçine: 750 gram yağsız kıyma, 1 adet soğan, 300 gram ceviz 2 çorba kaşığı tereyağı 2 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 2 çay kaşığı tarçın 3 çay kaşığı kırmızı biber Yarım demet maydanoz HAZIRLANIŞI Çiğ köfte yapar gibi, kıymayı, ince...

Sayfayı Paylaş