gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dell Marka Laptoplarda Touchpad Nasıl Kapatılır ?

Konu, 'Dizüstü Pc - Fotoğraf Makineleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Dell Touchpad Kapatma Dell Touchpad Nasıl kapatılır

Sevgili melekler, Teknik Destek bölümümüzde bu kez Dell touchpad kapatma ile ilgil isorun yaşayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Dell Touchpad nasıl kapatılır anlatmaya çalışacağız.. :)

Dell Laptoplarda touchpad'i kapatamama gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Yazı yazarken eliniz touchpad'e çarpabilir ya da farkında olmadan farklı yerlere tıklayabilirsiniz.

Eğer touchpad driver'ı siz kurmadıysanız, bilgisayar kendisi algıladıysa touchpad kapatma tuşu çalışmayacaktır. Bunun için bilgisayarınızın modeline göre touchpad driver'ı indirip kurun. Sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Ben Dell Inspiron kullanıyorum. Inspiron laptoplarda touchpad kapatma tuşu Fn+F3 şeklindedir. Driver'ı kurduktan sonra bu tuşlarla touchpadi kapatabilirsiniz.

2. Sibel Kaya

Sibel Kaya Forum Okuru

Bir de bu linkteki videoda anlatılanları deneyin. Ben böyle kapattım.

Dell Marka Laptoplarda Touchpad Nasıl Kapatılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apple & Dell yeni Blu-ray laptoplar planlıyor

Apple & Dell yeni Blu-ray laptoplar planlıyor

Hem resmi hem de resmi olmayan kaynaklara göre Apple ve Dell firmaları önümüzdeki aylarda Blu-ray platformuna giriş yapmak istiyorlar. Apple taşınabilir bilgisayarlarına mavi-lazer ve slot-load mekanizmasını entegre etmek istiyor fakat bazı kalite sorunları nedeniyle bu planlarını şimdilik erteledi. DVD ve CD yazıp Blu-ray diskleri okuyabilen bir kombo sürücü resmi olarak sunulmuştu fakat daha...
  2. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  3. Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

hangi marka laptop almalıyım 2011 hangi laptopu almalıyım 2011 kızlar hangi marka ve model laptop tavsiye edersiniz.
  4. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  5. Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Merhaba arkadaşlar ben Dell Touchpad Sorunu yaşıyorum acaba bu sorundan nasıl kurtulurum bana aranızda Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yazacak biri var mı?

Sayfayı Paylaş