gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Demarchelier koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

BİRBİRİNDE GÜZEL TASARIMLARIN SAHİBİ MARKA Demarchelier YİNE ÇOK GÜZEL TASARIMLARA İMZA ATMIŞ ONLARCA KOLEKSİYONUN ARASINDAN SADECE BİR KOLEKSİONU SİZLERLE PALASACAGIM BEN ÇOK BEGENDİM EMİNİM SİZDE BAYILACAKSINIZ

Demarchelier koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koleksiyon

koleksiyon

Koleksiyon Rüyada kartpostal, pul veya daha baska seylerin kolleksiyonunu yapmak, basiniza yakinda bir musibet gelecegine ve bu sirada bir kavga yapmaniz ihtimalinin bulunduguna ve bundan sakinmaniz için bir uyaridir
  2. Stefanel koleksiyonu

Stefanel koleksiyonu

Mix, match ve geri dönüşüm. Bu kelimeler, Stefanel’in Sonbahar/Kış Koleksiyonunun ana terimleridir. koleksiyonun havası moda aracılığıyla küreselleşmenin gücünü yansıtmaktadır. Farklı stiller, geri dönüşümlü mevcut kesimlerle iç içe geçmiş; ve farklı dönem ve kültürlerden ilham alarak yeni bir stil kuralı olarak kullanıp silüeti son haline dönüştürmüştür. Bu öznellik, kişisel yorumu ciddi...
  3. Prada Koleksiyonu

Prada Koleksiyonu

Prada bu koeksiyonla bence sevenlerini bir kez daha etkiledi.Hasır topuk,kurdela bant ikilisi bence her yazın favori seçeneklerinden biri.Cıvıl cıvıl renklerin bir arada bulunduğu bu koleksiyon izleyiciler tarafındanda çok beğenildi.Bir detaya takılmadan yapamıyacam.Biz bu hasır tabanlarda apartman topuğa alışmıştık bu sefer ise ince topuklar kullanılmış.Bu koleksiyonun en orjinal yanıda bence bu…
  4. SİNEK koleksiyonu

SİNEK koleksiyonu

sinek Pul koleksiyonu, kapak koleksiyonu, araba koleksiyonu... vs vs vs derken hiç duymadığım sinek koleksiyonunu duydum ve gördüm... İşte son moda sinek koleksiyonu....

Sayfayı Paylaş