gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Demedim mi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

demedimmi ilahisi demedim mi ilahi demedim mi ilahi sözleri demedimmi ilahisi sözleri Güzel aşık cevrimizi Çekemezsin demedim mi
    Bu bir rıza lokmasıdır
    Yiyemezsin demedim mi?
    Yemeyenler kalır naçar
    Gözlerinden kanlar saçar
    Bu bir demdir gelir geçer
    Duyamazsın demedim mi?
    Aşıklar harabat olur
    Hakkın katında kutlu olur
    Muhabbet baldan tatlı olur
    Doyamazsın demedim mi?
    Çıkalım meydan yerine
    Erelim Ali sırrına
    Can-ü başı Hakk yoluna
    Koyamazsın demedim mi?
    Bu dervişlik bir dilektir
    Bilene büyük devlettir
    Yensiz yakasız gömlektir
    Giyemezsin demedim mi?

2. sebobelemir

sebobelemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok severek dinlediğim bir ilahidir.....Allah bizi sabırlı kullarından eylesin.....

Demedim mi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasret Değil mi ilahisi

Hasret Değil mi ilahisi

hasret kahvesi ilahisi Uzaklara dalıp giden gözlerin Umutları sönen mâsum yüzlerin Alevlerle kucaklaşan közlerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Barajları törpüleyen sellerin Suya muhtâc vahâların çöllerin Savrulup da toz koparan küllerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Yalın ayak nasır taban koşanın Bir yâr için Kaf Dağı'nı aşanın Gözü kara mangal yürek taşanın; Anlattığı...
  2. Sana okadar su içme demedim mi ben ?

Sana okadar su içme demedim mi ben ?

Sevgili meleklerim; arkadasımı okadar da uyarmama rağmen beni dinlemedi ve artık sonuçlarına katlanmak zorunda.... Siz siz olun sakın çok fazla su içmeyin... Gerçi bu durumdan çok memnun biri var oda eşi... Sebebine gelince, kendisine sordum ve şu cevabı aldım... _ Süt ihtiyacımızı karşılamakta zorlanmıyoruz.... *NOT: resmi görmek için devam tusuna basmanıza gerek yok sadece...
  3. demedim mi yüreğim sevme!!!!

demedim mi yüreğim sevme!!!!

Demedim mi bu hasret bitirir seni Ay dolanır gider, yalnız kalırsın Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın DEMEDİM Mİ YÜREĞİM SEVME!!! İşte ne gözyaşı, ne yemin, ne söz Geri dönen hangi güvercinin var? Senin hangi çiçeğini sakladı bahar? DEMEDİM Mİ AKLIM İNANMA!!! Bir gün naza çeker kendini demedim mi? Görmesen zindana döner bu şehir Görsen, umursamaz, aldırmaz DEMEDİM Mİ GÖZLERİM...
  4. demedim mi ?

demedim mi ?

Oraya gitme demedim mi sana, seni yalnız ben tanırım demedim mi? Demedim mi bu yokluk yurdunda hayat çeşmesi ben'im? Bir gün kızsan bana, alsan başını, yüz bin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer ben'im demedim mi? Demedim mi şu görünene razı olma, demedim mi sana yaraşır otağı kuran ben'im asıl, onu süsleyen, bezeyen ben'im demedim mi? Ben bir denizim demedim mi sana? Sen...
  5. Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü - Selam kızlar sizden bir ricam var acaba bana Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözlerini yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş