gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Demek Akalın asılsız haberlere cevap vermiş

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

DEMET AKALIN’ DAN ÖDÜLLÜ CEVAP [​IMG] BAZI YAYIN ORGANLARINDA ÇIKAN ASILSIZ HABERLERE DEMET AKALIN ÖDÜLLE CEVAP VERDİ.

Bugün gazetelerde Demet Akalın ve Gülşen'le ilgili çıkan 'Maliyeciler peşinde' haberine ilk tepki Demet Akalın'dan geldi.

2007 yılı vergi ödemelerinde ilk 20 ye giren sanatçı Beşiktaş Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Yalçın’ın elinden aldığı taktir belgesini göstererek şunları söyledi. “Çalışmaktan ve vergimi ödemekten, Türk toplumuna örnek olmaktan gurur duyuyorum. Benimle ilgili çıkan asılsız haberlere sanırım en iyi cevap aldığım takdir belgesi olmuştur.” dedi.

Demek Akalın asılsız haberlere cevap vermiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstekine şarkıyla cevap ver

üstekine şarkıyla cevap ver

adı ustunde arkadaslar üstekı soru sorucak altdakı uye sarkı sözuyle cevap verıcek iyi eylenceler.... soruyorum huu komsu aksam yemekte ne var:D
  2. ümit karan, eşi zeynep'ten boşanacağı yolunda çıkan haberlere ne cevap verdi

ümit karan, eşi zeynep'ten boşanacağı yolunda çıkan haberlere ne cevap verdi

P { margin: 0px; } Ünlü futbolcu Ümit Karan, 3 yıllık eşi Zeynep'ten boşanmasının söz konusu olmadığını belirterek " Bizim boşanmamız söz konusu bile olamaz. Eşimle hiç bir sorunum yok ve çok mutlu bir yuvamız var. Birileri sürekli bizim boşanacağımıza dair haberler yapıyor. Anladığım kadarıyla bizim mutlu ailemizi kıskanan ve bunu bozmak isteyen birileri var. Bu haberleri yapanları...
  3. Haber Versem Toprağa ilahisi

Haber Versem Toprağa ilahisi

Bütün varım toplasam sonra varsam toprağa Hepsin üstüne atsam ve savursam toprağa Ere geç basar bağrına sevgili gibi beni Ne denli meydan okur gibi dursam toprağa Elbet bilir uğruna niçin öldüğümüzü Ve bir bir söyler bana bir gün sorsam toprağa Anlatsam üzerinde ne olup bittiğini Çıkar toprak olmaktan haber versem toprağa Kimse karşı koymaz alır götürür bir bir Çeker beni ne denli...
  4. haberler asılsızdır

haberler asılsızdır

Issız Adam filimi ile gündeme oturan Cemal Hünal hakkında basından ilginç aşlı olmayan haberler çıkmaya çıkmadı oyuncu bu haberlere tepkiliydi.... 'ISSIZ ADAM'A MEDYA BASKISI CEMAL HÜNAL, 'BU YAZ EVLENİYOR' HABERLERİNE İSYAN ETTİ. SEVGİLİSİ LALE CANGAL DA, 'EVLİLİK BÜYÜK SORUMLULUK. MEDYANIN YÖNLENDİRMESİYLE OLMAZ, KİŞİSEL BİR KARARDIR' DEDİ.. Teklif etmek farz oldu! 'Bir kısım medya'; bu...
  5. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...

Sayfayı Paylaş