gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın: 40'ından Sonra Kapanacağım

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

KASTAMONU'nun Taşköprü İlçesi’nde düzenlenen 21'inci Sarmısak ve Kültür Festivali kapsamında sahneye çıkan şarkıcı Demet Akalın, 40 yaşından sonra kapanacağını da söyledi. Taşköprü'de 21'inci Sarımsak ve Kültür Festivali etkinliklerinin ikinci gününde Demet Akalın açık yeşil ve derin göğüs dekolteli elbisesiyle sahneye çıkkı. Akalın, sahnede bulunan kameramanların sahneden inmesini istedi. Sahneye çıkar çıkmaz prensiplerini sıralayan Akalın, kesinlikle sis atılmamasını istedi. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Akalın, sahneye çıkan bir hayranının kendisini öpmesine izin verirken, “Uzun boylulardan bir şey görmedim. Bir kısa boylu deneyeyim'' diyerek eski sevgili milli basketbolcu İbrahim Kutluay'a gönderme yaptı. Taşköprü Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran 10 bin kişiye şarkılarını söyleyen, hayranlarının kendisine attıkları çiçekleri yakalayan Akalan, “Eski basketçilerden kim kaldı, ben kaldım'' dedi. Sahnede yaklaşık 1.5 saat kalan Akalın'a günün anısına Belediye Başkanı Mustafa Günay ve Kaymakam Ayhan Kartlı sarmısaktan oluşan bir taç, bir bağ sarmısak ve plaket hediye etti. Kendisini izlemeye gelen yaklaşık 10 bin kişiye unutulmaz bir konser veren Akalın, sahneden havai fişek ve 10'uncu yıl Marşı ile indi.
    Sahnede, kendisine hediye edilen bir başörtüsünü kabul eden Akalın, “Ben de 40 yaşından sonra kapanacağım'' dedi. Başörtüsünü kasteden Akalın, bunun en güzel Sibel Can ve kendisine yakıştığını söyledi. Başörtüsünü takacak kişinin nur yüzlü ve kalbinin temiz olması gerektiğini ifade eden Akalın, başörtüsünü evine getireceğini söyledi.

Demet Akalın: 40'ından Sonra Kapanacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz. Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben...
  3. Demet Akalın Sabıka klibi

Demet Akalın Sabıka klibi

demet akalın, aşk albümü, 2011 albümü, albüm, şarkıları, sabıka, şarkısı, klibi, yeni klibi, son klibi, resimler, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Son dönemlerde, Önder Bekensir'le yaşadığı ayrılıkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, iyi bir zamanlama yaptı ve "Aşk" adlı albümünün ikinci klibini "Sabıka" adlı şarkısına çekti Melek'lerim. Demet Akalın,...
  4. Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak !

Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak !

Bu konu; Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Demet Akalın yine öyle bir laf etti ki, muhtemelen bu lafa ünlü oyuncu Kadir İnanır sessiz kalmayacaktır. Bir magazin muhabirinin Kadir İnanır 'ın yeni filmiyle ilgili verdiği tavsiyeye bakın Demet Akalın Nasıl cevap vermiş.. Meslektaşları hakkında yaptığı yorumlarla...
  5. Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013 Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D Haber ile ilgili detaylara geçiyorum. Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde...

Sayfayı Paylaş