gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Benim Ablam Olur

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AMERİKA’DAN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ! [​IMG] 29 EKİM’DE AMERİKA’DA SAHNE ALAN YEŞİM ERÇETİN GELEN DİĞER TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ…

29 Ekim balosu için Amerika da bulunun Türk vatandaşları Demet Akalın’ı sahneye çıkaracaklardı. Ancak Amerikan Konsolosluğundan vize alamayan Demet Akalın Amerika konserini Yeşim Erçetin’e devretti…

Beklemediği bir anda böyle bir teklif alan Yeşim Erçetin aynı zamanda Amerikan vatandaşı olduğu için 29 Ekim balosunun kurtarıcısı oldu. Konuklara muhteşem bir gecce yaşatan Yeşim Erçetin’e Amerika’da iki konser daha vermesi için teklif götürüldü.

Ancak Günay’da sahne alacağı için bu teklifleri reddeden Yeşim Erçetin apar topar gittiği Amerika’dan Günay için geri döndü…

Günay çıkışı gazeteceilerin sorularını yanıtlayan Yeşim Erçetin, Demet Akalın ile bir polemik yaşıyor musunuz ? sorusuna;

“Hayır,asla Demet Akalın benim ablamdır.Benim daha ikinci albümüm o benden büyük.Ben büyüklerime asla saygısızlık etmem.Ablam ile aramda hiçbir polemik yok” şeklinde konuştu.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Demet Akalın Benim Ablam Olur
    teşekkürler cnm

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm demet bu aralar faka bastı yandı valla

Demet Akalın Benim Ablam Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Unut Beni

Demet Akalın - Unut Beni

üreğim perişan kanıyor gözyaşlarım dinmiyor içimde son bahar ayazlarım vuruyor can evimden geçmişin günahları sabahlar olmuyor kahretsin yalnızım bırak beni bırak öleyim sen mutlu ol ben giderim unut beni göz bebeğim unut beni unut kaderim
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Dinle ve kop başka söze gerek yok :) Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim Giyindim biraz da süslendim Şık olmaya özen gösterdim Bugün benim için önemli ve özel bi gün Işıl ışıl görünmeli hep gülmeli yüzüm Herşey zarif güzel hatta kusursuz olmalı Sevenlerim beğenmeli burdan mutlu ayrılmalı Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim...
  4. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş