gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken
    Hiç gözlerin doldu mu(2)

Bende sana ait
    Bir iki şey var
    Gelde al zalim
    Korkma yalvarmam

Seni senin beni unuttuğun gibi
    Düşünmeden ağlamadan şimdi
    Bir anda unutacağım(2)

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  4. Demet Akalın Uçmak İstiyor!

Demet Akalın Uçmak İstiyor!

demet akalın, uçak alıyor, haberleri, ne alacak, gözü yükseklerde, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Demet Akalın geçenlerde aldığı tekneden sonra şimdi de uçak almak istiyormuş! Konserlerine giderken uçuş saatleri yüzünden ulaşımda sıkıntı çeken Akalın,uçak almak için araştırmalara başlamış. Demet Akalın’ın aradığı fiyat aralığında iki uçak ön plana çıkıyor....
  5. Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının bir şarkısı var yılan. Şarkının adı korkunç ama şarkı tutar gibime geliyor. Sözlerini tam olarak yazarsanız çok sevinrim..

Sayfayı Paylaş