gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın Bir Küs Bir Barışık

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir küs bir barışık Demet Akalın ve Sevgilisi Önder Benkesir yeniden barışmış :D:D Ve hemen çocuk istiyorlarmış :D:D

Sevgilisi Önder Bekensir'le barışan Demet Akalın, kavga nedenini açıkladı.
    Demet Akalın, kavga nedenini açıkladı: "Beni sinirliyken bırakacaksın... Uyuz kadının tekiyim, olmayacak lafları cımbızla çekerşn. Kavga çıkar." Ayrıca Akalın, niçin evlenmek istediğini açıkadı: "Biz acele çocuk istiyoruz.'Hamile kaldı evlendi' dedirtmemek için de evleniyoruz." dedi.

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu bu demet akalın bir küsüp bi barışıyo sevgililerinle:D evlenince ne yapçak merak ediyorum bir ay boşanıp öbür ay tekrar nikah yapar heralde:D

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesin bi ayrılıcak bi barışıcakk

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bezbebek nasılyapılır

Habere bakıyorum da bu vatandaşın kaçıncı kocası yada sevgilisi :) Yazık çok yazık birde bu insanlar hep göz önündeler.

Hee kimmiyim misafir bi meleğim :D

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

6. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evlendikten sonra kesin boşanır lar.

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik yaa hayata bakın.rezalet

Demet Akalın Bir Küs Bir Barışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir demet adalar

bir demet adalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hadislerden bir demet

hadislerden bir demet

Şüphesiz ki, Allah'ın yeryüzünde (devriye) gezen melekleri vardır. Ümmetimin yaptıkları duaları ve gönderdikleri selamları, onlar bana ulaştırırlar. Hadis-i Şerif Duaların sonunda Amin demek, alemler Rabbi Allah'ın, mü'min kullarının dillerindeki mührüdür. Hadis (İbn-i Adiyy). Allah buyuruyor ki: "Şüphesiz ben, yer yüzünde yaşayanların isyanlarından dolayı onlara ceza vermek...
  3. Demet Akalın - Bir Anda Sevmiştim

Demet Akalın - Bir Anda Sevmiştim

Nereye kadar gider bilmem Sana hiçbir şey için söz veremem aşkım Birgün gelir bu aşk biter Yaşanan onca anı vurur seni birer birer Ne başı var nede sonu Kendini kandırma elbet kapanır bu defter En başından söylemiştim Benle oyun olmaz demiştim ama dinlemedin Zaten bir anda sevmiştim seni Çok geçmez unuturum Beni deliler gibi sevecek aşık Bu aralar bulurum Nereye kadar gider...
  4. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

öyle bir geçer zaman ki osman, demet akalın, küçük osman ve demet akalın, emir berke, demet akalın "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin küçük yıldızı Osman ve Demet Akalın yanyana gelmiş ve bakın nasıl poz vermişler Melek'ler:) Demet Akalın, " ödül törenlerindeki en iyi arkadaşım" diye Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin "Küçük Osman" Emir Berke'yle çekilmiş bir...
  5. Birine küs olmanın günahı nedir?

Birine küs olmanın günahı nedir?

Peygamberimiz (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyuruyor: Birbirinizle ilginizi kesmeyin, birbirinize (küserek) sırtınızı dönmeyin, birbirinize düşmanlık etmeyin ve birbirinize hasetlik etmeyin. Ey Allah‘ın kulları! Kardeş olunuz. Bir müslümanın din kardeşi ile üç günden fazla dargın durması helâl olmaz. (Buhârî – Müslim – Ebû Dâvûd – Tirmizî) Müslümanlar, bir bedenin hücreleri gibidir....

Sayfayı Paylaş