gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Demet akalın bu sefer görünmeyen yere dövme yaptıracakmış

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

demet akalın dövmesi demet akalın dövme dövmeleri akalının dövmesi akalının dövmeleri [​IMG]

EMİR TAMER’LE BİR AYDIR AŞK YAŞAYAN DEMET AKALIN, BU KEZ YAŞADIĞI İLİŞKİ HAKKINDA FAZLA YORUM YAPMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Akalın, 'Bu kez ilişkimi gözlerden uzak yaşamaya özen göstereceğim. İlişkimi koruyacağım. Yasak var, konuşamam, Emir büyük yerden' dedi. Akalın, bu ilişkisinde sevgilisinin adını vücuduna dövme yaptırıp yaptırmayacağı sorusuna 'Bu kez dövmeyi görünmeyen yerlere yaptıracağım' yanıtını verdi.

gecce.com

Demet akalın bu sefer görünmeyen yere dövme yaptıracakmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövme yaptıracaklar dikkat!

Dövme yaptıracaklar dikkat!

Tatilde koluna geçici dövme yaptıran 10 yaşındaki çocuğun başına bakın ne geldi? Tatile geldiği Marmaris'te koluna geçici kına dövme yaptıran 10 yaşındaki İngiliz çocuk enfeksiyon kaptı. Doktorlar bu yaraların kalıcı olabileceğini söylüyor.. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Charlie W. (10), ailesiyle birlikte ülkesinde okulların tatile girmesi üzerine haziran ayında Marmaris'e...
  2. Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

demet akalının parmağındaki dövme DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın, eski sevgilisi Selin İmer'le mesajlaştığı için terk ettiği ve 'Bir daha adını bile duymak...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Dinle ve kop başka söze gerek yok :) Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim Giyindim biraz da süslendim Şık olmaya özen gösterdim Bugün benim için önemli ve özel bi gün Işıl ışıl görünmeli hep gülmeli yüzüm Herşey zarif güzel hatta kusursuz olmalı Sevenlerim beğenmeli burdan mutlu ayrılmalı Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim...
  5. Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak !

Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak !

Bu konu; Kadir İnanır Demet Akalın 'ın Bu lafına Çok Kızacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Demet Akalın yine öyle bir laf etti ki, muhtemelen bu lafa ünlü oyuncu Kadir İnanır sessiz kalmayacaktır. Bir magazin muhabirinin Kadir İnanır 'ın yeni filmiyle ilgili verdiği tavsiyeye bakın Demet Akalın Nasıl cevap vermiş.. Meslektaşları hakkında yaptığı yorumlarla...

Sayfayı Paylaş