gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın-Çekilmiyor

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak Anlık bir hevesle herşeyi mahvettin Büyüsü bozuldu o dev gibi aşkın
    Dağıldı kalbimin inci taneleri

Ben kendimi baharda sanmıştım
    Kış ortasında çiçek açmışım
    Yanlış dağa sırtımı vermişim
    içim sızlıyor içim

Çekilmiyor çekilmiyor
    Hayat senle çekilmiyor
    Bu sözleri duyman lazım
    Arkandan yas tutulmuyor

Demet Akalın-Çekilmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalından Alkışlanacak Davranış

Demet Akalından Alkışlanacak Davranış

Helal olsun Demet"e...Gerçi 1 yıllık okul masraflarını değilde okul masraflarının tamamını karşılasada çok daha iyi olurda ama... ELAZIĞ'IN ALACAKAYA İLÇESİ'NDE KORUCULUK YAPAN 600 TL MAAŞLI RIZA DEMİR'İN 3 ÇOCUĞU BU YIL ÜNİVERSİTEYİ, 14 YAŞINDAKİ KIZI GÜLBAHAR DA SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNÜ KAZANDI. Baba Demir'in çocuklarını okutmak için yardım çağrısına ilk yanıt...
  3. Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz. Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben...
  4. Demet Akalın Sabıka klibi

Demet Akalın Sabıka klibi

demet akalın, aşk albümü, 2011 albümü, albüm, şarkıları, sabıka, şarkısı, klibi, yeni klibi, son klibi, resimler, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Son dönemlerde, Önder Bekensir'le yaşadığı ayrılıkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, iyi bir zamanlama yaptı ve "Aşk" adlı albümünün ikinci klibini "Sabıka" adlı şarkısına çekti Melek'lerim. Demet Akalın,...
  5. Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013 Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D Haber ile ilgili detaylara geçiyorum. Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde...

Sayfayı Paylaş