gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

demet akalın kıyafetleri demet akalının kıyafetleri akalının giysileri elbiseleri akalın günlük 'KAZANDIĞIM PARA ASTRONOMİK DEĞİL'
    Ebru Gündeş, Demet Akalın'ın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' Sözleri Karşısında Adeta Öfke Kustu ve 'Ben O Kadar Çok Para Kazanmıyorum!..' Dedi

Ebru Gündeş, DEMET AKALIN'IN 'EBRU 3-5 SENE ÖNCEKİ KIYAFETLERİNİ GİYİYOR' SÖZLERİ KARŞISINDA ADETA ÖFKE KUSTU VE 'BEN O KADAR ÇOK PARA KAZANMIYORUM!..' DEDİ

Bir süre önce sponsorları olduğunu ve adeta bedava yaşadığını söyleyen Demet Akalın, Gülşen' i çok şık bulduğunu söyleyip takdir ettiğini belirtirken, 3-5 sene önceki kıyafetlerini giyen Ebru Gündeş'i ise eleştirmişti...

Demet, 'Ebru'ya mesela çok dikkat ediyorum. Çevir çevir aynı şeyleri giyiyor. 3-5 sene önce sezondan aldığı kıyafetleri değiştirip değiştirip giyiyor' demişti...

Bakın Gündeş'in Akalın'a yanıtı ne oldu; '5 sene önce giydiğim elbiseyi de giyiyorum zaman zaman ve giyeceğim de tabi ki. Ne demek yani her dakika her konsere farklı kıyafet giymek için Kral Faruk'un kızı olmam lazım ve böyle bir şey de yok yani. Kazandığımız paralar o zaman çok astronomik herhalde yani. Ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Benim kazandığım para o kadar astronomik değil. Şöyle söyleyeyim ben bu yıl yine vergide rekortmenler arasındayım bunun ne demek olduğunu zannederim bizi seyredenler anlayacaktır. Kazandığımızın yüzde kaçı gidiyor. Bunu biliyorlardır herhalde. Onlarda yol su elektrik olarak bize geri dönüyor. Demek ki ben hayırlı bir şeyler yapıyorum zaten.' Bakalım Ebru Gündeş ve Demet Akalın arasındaki bu polemik nasıl sürecek?

haberler

Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Seni Seviyorum

Demet Akalın - Seni Seviyorum

Sen beni kendine bir tutsak ettin Büyüledin beni kopamıyorum Gizli bir kuvvet var o gözlerinde Saatlerce baksam doyamıyorum Seni seviyorum anlıyormusun Seni seviyorum duyuyormusun Sevgilim kalp kalbe karşıdır derler Söyle sende beni beni seviyormusun
  2. Demet Akalın - Aklım Hep Sende

Demet Akalın - Aklım Hep Sende

Sanki hayat bir cehennem Sensiz ben hiç gülmüyorum Sen yanımda olmayınca İnan ölmek istiyorum Aklım hep sende Fikrim hep sende Senin açtığın yaralar Derya gibi derin bende Doyasıya seni sevmek Senin olmak istiyorum Sen yanımda olmayınca İnan ölmek istiyorum
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

demet akalın haberleri ebru şallı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'dan boşanmasıyla ilgili olarak ünlülerden çeşitli yorumlar geliyor. Tan'ın boşanmasının ardından bir dönem aynı isimle adları anılan (İbrahim Kutluay) Demet Akalın, ilginç bir tweet attı. İşte haberin detayları.. Demet, Okan Kurt çifti Nişantaşı'nda Limonata...
  5. Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı!

Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı!

demet akalın haberleri, demet akalın, fatmagül fakı haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın, survivor 2013'ün yarışmacılarından Fatmagül Fakı'nın kıyafetlerine kafayı takmış durumda. Yarışmadan sonra magazin programı sunmaya başlayan Fakı'nın kıyafetlerini eleştiren Akalın twitter hesabından bakın neler söylemiş.. 'Superstarlife taki sunucu kiza gardolabimi acabilirim...

Sayfayı Paylaş