gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İkinci kez dünya evine giren Demet Akalın'ın muhteşem düğününden bilgiler ve fotoğraflar meleklerim :tik:

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen Demet Akalın ve Önder Bekensir’in düğününde en çok merak edilen konu, Akalın’ın eski sevgilisine mesaj atıp atmadığıydı.

YILIN merakla beklenen, Demet Akalın ile Önder Bekensir’in düğünü, önceki akşam Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti. Demet Akalın, Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliği ile nikah masasına otururken, Önder Bekensir’in damatlığı Vakko imzası taşıyordu. Çiftin yakın dostlarının ve birçok ünlü ismin katıldığı gecede, Demet Akalın-Önder Bekensir çifti tarafından hazırlanan birçok sürpriz de konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Düğün töreninde, ENBE Orkestrası sahne alırken, eğlence gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Eşi Oğuz Kayhan’a, Önder Bekensir’le evlenmeden birkaç gün önce, “Dön, hemen vazgeçeyim” şeklinde mesaj attığı iddia edilen Demet Akalın, “Düğün günü bu tür haberlerin çıkması, keyfimi kaçırdı. Ne diyeyim, bunları yapanları Allah’a havale ediyorum. Ben çok mutluyum, mutlu bir beraberlik yaşıyorum ve en kısa zamanda anne olmayı panlıyorum. Dolayısıyla hiçbir şey umurumda değil. Ama artık evli bir kadınım, bir haber yapılırken biraz daha özen istemek sanırım hakkım” dedi.

DEMET'İN İLGİNÇ ŞAHİDİ

Nikahın şahitliklerini sosyetik güzel Selin İmer ile oyuncu Oktay Kaynarca yaptı. Selin İmer’in düğünde nikah şahidi olarak yer alması geceye damgasını vurdu. İlk eşi Oğuz Kayhan’dan ayrılırken Selin İmer’le olan ilişkisini gerekçe gösteren Akalın, bu yüzden İmer’le mahkemelik bile olmuştu.

DÜĞÜNDEN NOTLAR
    * Düğün alanına giden yol, çiftin fotoğraflarıyla süslendi.
    * Çiftin isimlerinin özel olarak işlendiği halılar, kristal mumlarla süslenen gümüş varak ve kristal nikah masası dikkat çekti.
    * Misafirlerin yazması için anı defteri hazırlandı.
    * Misafirlere özel yaptırılan smokinli tişörtler dağıtıldı.

Demet Akalın Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  3. Demet Akalın Kimle Evlendi 2012

Demet Akalın Kimle Evlendi 2012

Demet Akalın Kimle Evlendi 2012 yılında yani dün kiminle evlendi okan neydi soyadı?
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş