gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın haberleri, demet akalın, fatmagül fakı haberleri
    Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın, survivor 2013'ün yarışmacılarından Fatmagül Fakı'nın kıyafetlerine kafayı takmış durumda. Yarışmadan sonra magazin programı sunmaya başlayan Fakı'nın kıyafetlerini eleştiren Akalın twitter hesabından bakın neler söylemiş..

demet-akalin-fatmagul-faki.jpg

2. süsü

süsü Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    18
    ben sürekli izlemiyorum ama geçen gün öyle denk geldiğimde fatmagül gayet hoş görünüyodu.magazin programı sununlara abartılı bir abiye, abartılı bir saç ve makyaj yapıyolar.fazla duruyor bence.bu resimde baya salaş ortama ayak uyduruyor heralde ama ben izlediğimde iyiydi.

Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi

Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi

demet akalın kıyafetleri demet akalının kıyafetleri akalının giysileri elbiseleri akalın günlük 'KAZANDIĞIM PARA ASTRONOMİK DEĞİL' Ebru Gündeş, Demet Akalın'ın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' Sözleri Karşısında Adeta Öfke Kustu ve 'Ben O Kadar Çok Para Kazanmıyorum!..' Dedi Ebru Gündeş, DEMET AKALIN'IN 'EBRU 3-5 SENE ÖNCEKİ KIYAFETLERİNİ GİYİYOR' SÖZLERİ KARŞISINDA ADETA...
  2. Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

demet akalının parmağındaki dövme DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın, eski sevgilisi Selin İmer'le mesajlaştığı için terk ettiği ve 'Bir daha adını bile duymak...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş