gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Maşallah allah daha çok versin:D [​IMG]

Demet Akalın bu yaz kendine yeni bir gelir kaynağı buldu: Mekanlarda dans edip 20 bin TL kazanıyor.

Popun kraliçesi olarak tanınan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sadece şarkıları ve aşlarıyla değil, kazandığı paralarla da sık sık gündeme geliyor.

Fakat şarkı söyleyerek kazandığı paralarla yetinmeyen Demet, bu yaz kendine yeni bir kazanç kapısı buldu. Davet edildiği mekanlara gidip, kendi şarkıları eşliğinde dans ediyor ve bunun karşılığında 20 bin TL alıyor.

Habertürk yazarı Esin Övet bugünkü köşe yazısında Demet'in yeni işini yazdı.

İşte o yazı:

TÜRKİYE'NİN PARİS HİLTON'U
    Meğer Türkiye'nin Paris Hilton'u Demet Akalın'mış da haberimiz yokmuş. Demet Akalın, artık şarkı söylemeden 20 bin TL kazanıyormuş.

İşin aslını öğrenmek için Demet'in menajeri Haluk Şentürk'ü aradım. Her sene çılgınlar gibi çalışan Haluk, "En kötü yaz geçiyor. Oturuyoruz" diye dert yanarken, "Eee ama sanatçın Demet Akalın şarkı söylemeden para kazanıyormuş. Bravo vallahi. Bu işin aslı nedir?" diye sordum.

DEMET ARTIK BİR MARKA
    O da bana, "O başka. Demet artık bir marka oldu. Onun ismi yetiyor. Bir kulüpten çağırıyorlar, mekânın en güzel locasını ayırıyorlar; Demet locaya oturuyor, arada kalkıp bir iki dans ediyor, sonra çıkıp gidiyor. Demet oradayken 3-5 şarkısı çalıyor.

BU YAZ HEP BÖYLE PARA KAZANDI
    Bu sene Demet hep böyle para kazandı. Kulüpte görünmesi yetiyor. İki ay içinde 10 -15 iş yaptık böyle" dedi. Meğer mekân akşama kadar "Partimize Demet Akalın gelecek" diye reklam yapınca, insanlarda "Demet'le aynı ortamda eğleneceğiz" diye kulübü dolduruyorlarmış. Usta menajer Haluk, aldığı para hakkında yorum yapmak istemedi. Ama bu yöntemle kazandıkları paralar herkesin dilinde.

AYAKKABILARI DA SPONSORLARDAN
    Bu arada Demet Akalın'ın yaz boyu sponsor mayoları, bikinileri konuşuldu ancak Demet, ayakkabılarına da para ödemiyormuş. Ayakkabı firmaları Demet'e sürekli ayakkabı gönderiyormuş.

KÜBÜNÜ DOLDURUYOR
    Demet de musluklar akarken kübünü dolduruyor. Birikimlerini gayrimenkule yatırıyor

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    valla paranın gözüne vuruyolar beyaw helal olsun ne diyebilirim ki, kadının görüntüsü yetiyor artıkın yaniiiiiii :hayal:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ohhh yandan maşallah...

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ister istemesinede, ben verenin aklina sasiom :):)

ondan sonrada zirlarlar, tr krizde diye :D:D

eyvahlar olsun

Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

anlatamadın mı Anlatamadın mı? duymuyormusun? Bu evden ben değil sen gidiyorsun... Böyle olacağını tahmin etseydim Sana ruhumu teslim etmezdim... Bilemedin kıymetimi geçmiş olsun Kiminle olursan ol beni düşün Ummadığın bir anda aklına düşeyim Yere düşen gururunu eline al Şimdi git uğurlar olsun...
  2. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  3. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  4. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  5. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...

Sayfayı Paylaş