gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi?

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

demet akalın hangi partili Demet Akalın bencede pop müzik söyleyen bayanların arasında birinci :D

ARKADAŞININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILAN AKALIN'I, GAZETECİLERİN SORUSU SİNİRLENDİRDİ.

Demet Akalın geçen gece bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı.

Foto muhabirleri, Demet Akalın’a parti çıkısında Bengü’nün “Bu yılın birincisi benim, ikincisi kim?” sorusunu hatırlattı.

Küplere binen Demet Akalın “Nasıl yani? Bengü evde oturarak mı birinci olmuş? Kendinde değil galiba. İnternete girip baksın veya yanındakiler uyarsın da Bengü uykudan uyansın” dedi.

Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  2. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  5. Yıldız Tilbe Hangi Soruya Sinirlendi

Yıldız Tilbe Hangi Soruya Sinirlendi

ibrahim tatlıses sinirlendi yıldız tilbe nerede sahne alıyor 2010 yıldız tilbe nerde sahne alıyor 2010 İbrahim Tatlıses'le olan tartışmasından sonra çok fazla sesi soluğu çıkmayan Yıldız Tilbe katıldığı programda sunucunun sorularını sinirlenmiş...Neler sordu acaba sunucu Yıldızı bukadar sinir edecek :D:D 'BERRİN'LE GECENİN RENGİ' PROGRAMINA KONUK OLAN YILDIZ TİLBE, CANLI YAYINDA SORULAN...

Sayfayı Paylaş