gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın hastanede

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı.....
    HASTANEYE KALDIRILDI!
    BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI.
    Ağrı kesici verilen ve hastanede bir süre gözetim altına alınan demet Aklaın sabah taburcu edildi. Evinde bir hafta dinlenecek olan Demet Akalın rahatsızlığı nedeniyle birkaç işini iptal etmek zorunda kaldı. Demet'in yanından annesi ve anneanesi ayrılmıyor.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    yazik ya üzüldüm ): annemdede var bu sorun ve hala cetigi zamanlar oluyor. Allah gelmis gecmis etsin...

3. fındıkkurdum

fındıkkurdum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah şifa versin çok kötü bir durum :(

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Geçmiş olsun hanfendiye, paylaşımın için tşkler olsun sanada meleğim :)

Demet Akalın hastanede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  3. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  4. Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013 Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D Haber ile ilgili detaylara geçiyorum. Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş