gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013

Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D
    Haber ile ilgili detaylara geçiyorum.

Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada gıda zehirlenmesi yaşayarak çok kötü bir 2 gün yaşadığını belirtti. Akalın “2 gün önce serum yedim biraz hastayım ama bu gece idare edeceğiz. Zehirlenmişim yemekten dolayı baya kötü oldum. Bilmiyorum ne dokundu ama baya zehirlendim. Çok kötü bir 2 gündü” dedi.

GÜLŞEN ON KONSERDİR AYNI KIYAFETLERİ GİYİYOR

Akalın şarkıcı Gülşen’in son 10 konserinde sürekli aynı kıyafetleri giydiğini de söyleyerek “Kıyafetim Nur Yerlitaş’ın tasarımı. Ne yapayım baktım Gülşen 10 konserdir aynı kıyafeti giyiyor ben de Gülşen’den daha zengin değilim bu kıyafetimi giydim bugün. Buda iki yada üçüncü giyişim” diye konuştu.

Kilo aldığı yönündeki soruları da yanıtlayan ünlü sanatçı geçen seneye göre 7 kilo verdiğini ve tarçın diyetine devam ettiğini belirtti.

Mekanı dolduran yaklaşık 2 bin kişiye seslendirdiği şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatan Demet Akalın’ı dinlemeye gelenler arasında İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve Akalın’ın eşi Okan Kurt da vardı.

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  3. Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı

Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı

Bu sayfa; Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Hafif Müziğinini ünlü sesi Nükhet Duru hastaneye kaldırıldı. Merdivenden düşan ünlü sanatçı hemen hastaneye kaldırıldı. Ayak bileği kırılan sanatçı hemen ameliyata alındı. İşte detaylar... Nükhet Duru, dün akşam talihsiz bir kaza geçirdi. Evde arkadaşları ile Galatasaray maçını...
  4. Işın Karaca Hastaneye Kaldırıldı!

Işın Karaca Hastaneye Kaldırıldı!

ışın karaca ışın karaca haberleri Sevgili melekler, pop şarkıcısı Işın Karaca hastaneye kaldırıldı. Şiddetli sancı şikayetiyle kaldırıldığı Özel Balat Hastanesinde safra kesesinden ameliyata alınan Işın Karaca'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi..
  5. Azra Akın Hastaneye Kaldırıldı!

Azra Akın Hastaneye Kaldırıldı!

azra akın haberleri azra akın Sevgili melekler, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde çekimleri devam eden 'Çilek' adlı sinema filminin başrol oyuncusu Azra Akın, ayağını incitmesi sonucu hastaneye kaldırıldı. Akın, tedavisinin ardından taburcu edildi ve durumu iyi. İşte haberin detayları... Yapımcılığını Halil Sezai, yönetmenliğini Emrah Sönmez'in üstlendiği, Azra Akın, Kadir Özdal, Bülent...

Sayfayı Paylaş