gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Helal Olsun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Helal Olsun Bİr DaĞi Devİrdİn Senİnle Nefes Alan Bİr Cani Ezİp GeÇtİn Yazik Oldu Çok Yazik Oldu...
    Bu Zamansiz GİdİŞİn Benİ Sirtimdan Vurdu

Senİn YÜzÜnden Koca Bİr Şehre KÜstÜm
    Senİn YÜzÜnden Kaybolup Yollara DÜŞtÜm
    Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya
    Hanİ Sen Benİ Kiramazdin Ölene Kadar Senİndİm Ya

Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya
    Hanİ Sen Benİ Kiramazdin Ölene Kadar Benİmdİn Ya

Demet Akalın - Helal Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Sen Mutlu Ol

Demet Akalın - Sen Mutlu Ol

demet akalın mutlu ol yeter Yüreğim perişan Kanıyor gözyaşlarım Dinmiyor içimde Sonbahar ayazları Vuruyor canevimden Geçmişin günahları Sabahlar olmuyor Kahretsin yalnızım Bırak beni bırak öleyim Sen mutlu ol ben giderim Unut beni gözbebeğim Unut beni unut kaderim
  2. Demet Akalın - Oldu Mu

Demet Akalın - Oldu Mu

demet akalın oldu mu demet akalın oldumu KENDİMİ KAPATIP DÖRT DUVAR ARASINA DÜŞÜNECEK DEĞİLİM YA, BENDE SENİN BİLDİĞİNDEN DAHA BÜYÜK BİR YÜREK VAR ÇABUK TOPARLAR KALBİM BOŞ YERE HER GECE AĞLIYOR SANMA, TOZ DUMAN OLACAK MUMLA ARAYACAK SEN SENSİN ASLINDA GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMA, TARİFİ YOK, TALİHİ YOK,TARİHİ YOK BOMBOŞ BİR RÜYA BOŞ YERE KIRILAN KALPLER...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın - Tam Yedi Yıl Oldu Şarkı Sözü

Demet Akalın - Tam Yedi Yıl Oldu Şarkı Sözü

Süper damar bi parça Demet yine bir numara... Cevap verin dostlar bu matem niye Tanıdık birisi mi çiçekler kime Ne olur bakıp bakıp ağlamayın üstüme Söyleyemem gönlüme Sensizlik ecel olmuş senden en son hediye Söyleyemem gönlüme Söyleyemem gönlüme Anladım ki bugün tam yedi yıl oldu Tenim seni yeni unuttu Bu sabah uyandım ilk defa rüyamda yoktun En sevdiğim dostlar bugün toplanmışlar...
  5. Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın Ders Olsun Şarkı Sözleri Tabi Şimdi Çok Zor Benle Anladın Sen imkansız Ne Sallanıyor Bastığın Her Yer Hani Güzeldi Ayrı Günler Sana Yanlış Bahsetmişler Dar geliyor Gittiğin Her Yer Şimdi Gelene Geçene Sor Sen Üzüle Üzüle Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele Ecele Halin Gelene Geçene Ders Olsun Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele...

Sayfayı Paylaş