gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın idolümdür

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

şarkıcı Yeşim Erçetin mankenlik ve şarkıcılık ile ilgili yorumunu dile getirdi..

MANKENDEN ŞARKICI OLUYOR
    İKİNCİ ALBÜMÜNE 'PİŞMAN' ADINI VEREN YEŞİM ERÇETİN İLK KLİBİNİ 'CİCİM AYLARI' ŞARKISINA ÇEKECEK.

Erçetin albümündeki şarkılarla ilgili aldığı tepkilerin çok güzel ve yapıcı olduğunun altını çizerek, 'Müzikte kaybedilen enerjiyi yeniden getireceğim. İnsanlar beni severek dinliyor. Geleceğime yatırım yapıyorum. Daha yolun başındayım. Ben aya çıkmak istiyorum. Yaya kalmak istemiyorum. O yüzden çok çalışıyorum. Sık eleyip ince dokuyorum. Her şey beni tatmin etmiyor' diye konuştu.

MANKENDEN ŞARKICI OLUYOR

Eski manken Erçetin, 'mankenden şarkıcı olur mu?' kavramının Demet Akalın ile yıkıldığını belirterek ekledi: 'Demet yolu açtı ben de emin adımlarla ilerliyorum. Benim daha önce mankenlik yaptığımı bilmeyenler fark etmiyor bile. Çünkü yorumum ve sesim çok güzel.'

Demet Akalın idolümdür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Alişan Demet Akalın düeti

Alişan Demet Akalın düeti

alişan demet akalın düet demet akalın alişan düet alişan demet akalın melekler imza topluyor şarkısı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Şov dünyasının kanka ünlülerinden Alişan Demet Akalın düet yapmış Melek'lerim. Geçtiğimiz aylarda tıpkı Demet Akalın gibi yakın dostu olan Çağla Şikel ve Alişan yollarını ayırmıştı. Bu haberlerden sonra "Alişan cimri" diyen Demet Akalın'la...
  3. Demet Akalın Arto Gerginliği !

Demet Akalın Arto Gerginliği !

demet akalın haberleri arto haberleri Demet Akalın ve şarkıcı Arto bir mekanda karşılaşınca hayli sıkıntılı saatler yaşanmış melekler . Demet'in eşi Okan Kurt Arto'ya ''Kafanı kırarım '' deyince ortalık iyice gerilmiş. İşte Demet Akalın haberleri, haberin detayları... İddialara göre mekanda ise küs olduğu Arto ile karşılaşan Demet Akalın arasında büyük bir tartışma yaşanmış. Okan Kurt,...
  4. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın haberleri, demet akalın bebekmi bekliyor, demet akalının çocuğu varmı Bir süre önce Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın'nın bebek özlemini herkes bilir... Her fırsatta bebek sahibi olmak istediğini dile getiren Demet Akalın'ı görenler kendisinin hamile olduğunu düşündüler. Çünkü Demet'in göbek kısmında azda olsa bir fazlalık vardı. Demet Akalın'ı bilenler bilir normalde oldukça...
  5. Demet Akalın Nihayet Hamile!

Demet Akalın Nihayet Hamile!

demet akalın, demet akalın haberleri, demet akalın hamile 2013 Sevgili melekler, evet Demet Akalın nihayet hamile! Çeyrekleri hazırlayın! Şaka bir yana uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen ve düşük de yapan Akalın gebelik haberini 4.5 ay basından gizledi. Nazar değmesin diye kimseye tek bir laf etmeyen Akalın tam 4.5 aylık hamile! İşte haberin detayları... [media] Geçtiğimiz ay bir...

Sayfayı Paylaş