Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meryemciiiim tarafından paylaşıldı.

1. meryemciiiim

meryemciiiim Forum Okuru

Demet Akalın'ın kızının resimleri fotosu var mı arkadaşlarım geçen gün doğum yapmıştı. Meryem Uzerlinin kızını bire bunun kızını merak ediyorum acaba babalarına mı yoksa annelerine mi benziyorlar lütfen bana bir bilgi verin varsa paylaşın teşekkür ediyorum :) Meraklı Kediciğim iş güçte yok napim mrk ediyorum işte.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Selamlar Meryemciiim :) Biraz önceki Meryem Uzerlinin Kızının Resmi konusunuda daha doğrusu sorusunuda siz sordunuz diye düşünüyorum. Oradan da belirttiğim üzere, doğum yapan çocuklarımızın resimlerini nazar için vermiyoruz vs diyorlar ama sonradan duyuyoruz ki bir kanala yada basına çok ciddi paralar alarak resmettirmişler. E bunlar hep böyle oluyor.
    Demet Akalın'ın da kızının hale hazırda bir resmi şu aralar yok basında çıkınca konuya ekleyeceğiz bilginiz olsun :)

Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Yaşıyor

Belkİ Özel Şeyler YaŞadik Ama AÇik KonuŞmayi BaŞaramadik GÜzel Olan Çabuk Bİter Bu KÜÇÜk Ayrintiyi Hep Atladik YanliŞi DoĞruyu TartiŞalim Ama AŞki Bu Konudan Ayri Tutalim Ne Sen Benİ Ne Ben Senİ ÜzÜpde BoŞa Kalp Kirmayalim Hayat Bazi Anlarda Bİzİ Denİyor Ama Her Zaman İkİncİ Bİr Şans Vermİyor Herkes HakettİĞİ Gİbİ YaŞiyor Senİn Gİbİler Çabuk Unutuluyor KaÇ Aydir İlk Kez YÜzÜm...
  2. Demet Akalın - Yanılmışım

eninle yeni bir baslangıc yaptıgımı sanmıstım yanılmısım yanılmısım oysa sen gecmisimin acı bir tekrarıymıssın yanılmısım yanılmısım savrulsada kalbimin sana ihtiyacı yok zaman denilen yol benim için cabuk geciyor gercekten sevmediysen kaderimi bilmediysen biraz üzülmediysen cek git konusma sus yorulma tanrıdan medet umma yavas yavas git artık ardına bakma
  3. Demet Akalın - Of

Çok Kisa Önce Senİ Buldum İÇİmde SakladiĞim Hazİnem Oldun Tarİf EdemedİĞİm En BÜyÜk Duygum Senİ Sensİz YaŞamak İnan Tek Korkum Senden ÖĞrenmİŞtİm Ben KarŞiliksiz Sevmeyİ Aklimdan Sİlİnmİyor O Sİhİrlİ SÖzlerİn BÜyÜ Yaptilar Bİze KÖtÜydÜ Nİyetlerİ Nİhayet Ayirdilar Soldurdular GÜllerİ... Resmİne Baktim YataĞa Uzandim Uyku Tutmuyor.... Of HİÇ Halİm Yok Canim Sikiliyor Of Sabah OlmuŞ...
  4. Demet Akalın-Çekilmiyor

Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak Anlık bir hevesle herşeyi mahvettin Büyüsü bozuldu o dev gibi aşkın Dağıldı kalbimin inci taneleri Ben kendimi baharda sanmıştım Kış ortasında çiçek açmışım Yanlış dağa sırtımı vermişim içim sızlıyor içim Çekilmiyor çekilmiyor Hayat senle çekilmiyor Bu sözleri duyman lazım Arkandan yas tutulmuyor
  5. demet akalın

demet akalın ayakları
  6. Demet Akalın'dan Gaf Üstüne Gaf!

demet akalın gafları demet akalın, gafları, öpçü gafı, ne dedi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu yılın enleri seçilse, en çok gaf yapan ünlü olarak Demet Akalın seçilir herhalde!.. Hangi birini saysak ki melekler? LERZAN MUTLU'NUN PROGRAMINDA yaptığı gafı mı, AKŞEHİR'DE yaptığı gafı mı? Bu sefer de, önce ki gece Reina çıkışı yeni bir gafa imzasını...
  7. Demet Akalın ve yeni sevgilisi Ender İnal aşkın resimleri burada

demet akalın yeni sevgilisi ender inal resimleri haberleri burada arkadaşlar. Önder Bekensir ile birliktelik yaşayan Demet Akalın mutlu süren aşklarını Önder Bekensir Demet Akalını aldattı iddialarından ötürü noktaladı. Bunların yanı sıra, magazin dünyasında Önder Bekensir Demet Akalı'nı yeni sevgilisiyle evde bastı haberleriyle gündemi meşgul etti.Şarkıları dillere destan olan, giydiğiyle...
  8. Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resimleri

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resimleri paylaşırmısınız evlenmişler acaba gelinliği nasıldı merak ediyorum
  9. Demet Akalın Düğün Resimleri 2012

Demet Akalın Düğün Resimleri 2012 yılında ki yani dün ki düğününden resimleri paylaşmadınız mı daha sitenizde?
  10. Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resmi Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları Dün 23 Nisan günü Demet Akalın'ın doğum gününde nikah masasına oturan Okan Kurt ve Demet Akalın'ın düğünü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. Biz de bu sayfamızda bizden Demet Akalın ve eşinin resimlerini isteyen misafirlerimiz için Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. demet akalın kızının resimleri