Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meryemciiiim tarafından paylaşıldı.

1. meryemciiiim

meryemciiiim Forum Okuru

Demet Akalın'ın kızının resimleri fotosu var mı arkadaşlarım geçen gün doğum yapmıştı. Meryem Uzerlinin kızını bire bunun kızını merak ediyorum acaba babalarına mı yoksa annelerine mi benziyorlar lütfen bana bir bilgi verin varsa paylaşın teşekkür ediyorum :) Meraklı Kediciğim iş güçte yok napim mrk ediyorum işte.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Selamlar Meryemciiim :) Biraz önceki Meryem Uzerlinin Kızının Resmi konusunuda daha doğrusu sorusunuda siz sordunuz diye düşünüyorum. Oradan da belirttiğim üzere, doğum yapan çocuklarımızın resimlerini nazar için vermiyoruz vs diyorlar ama sonradan duyuyoruz ki bir kanala yada basına çok ciddi paralar alarak resmettirmişler. E bunlar hep böyle oluyor.
    Demet Akalın'ın da kızının hale hazırda bir resmi şu aralar yok basında çıkınca konuya ekleyeceğiz bilginiz olsun :)

Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Solundan Mı Kalktın

Solundan Mi Kalktin Ne ÖnÜmÜ Kapatiyorsun Çekİlsene GÖremedİm ÖnÜmÜ Korktum Mu Ne Çekemem Senİ AkŞama Bekleme Ne GÜzel EĞlenİyorduk Ne Oldu Yİne Havan KaÇti Kopuyorsun Mevzulardan RÜyandan RÜyandan Takma Kafani GeÇer Bu Da Olmadi Mi DeĞİŞtİr Ortami Sana EĞlenecek Adam Mi Yok Yalandan Yalandan Olmadi Canim Kandiramadim Uykudan Senİ Kaldiramadim
  2. Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

anlatamadın mı Anlatamadın mı? duymuyormusun? Bu evden ben değil sen gidiyorsun... Böyle olacağını tahmin etseydim Sana ruhumu teslim etmezdim... Bilemedin kıymetimi geçmiş olsun Kiminle olursan ol beni düşün Ummadığın bir anda aklına düşeyim Yere düşen gururunu eline al Şimdi git uğurlar olsun...
  3. Demet Akalın Düğün Resimleri 2012

Demet Akalın Düğün Resimleri 2012 yılında ki yani dün ki düğününden resimleri paylaşmadınız mı daha sitenizde?
  4. Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resmi Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları Dün 23 Nisan günü Demet Akalın'ın doğum gününde nikah masasına oturan Okan Kurt ve Demet Akalın'ın düğünü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. Biz de bu sayfamızda bizden Demet Akalın ve eşinin resimlerini isteyen misafirlerimiz için Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri paylaşıyoruz.
  5. Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş