gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

demet akalın yeni saç rengi demet akalının saç rengi akalın modelleri renginin adı Özel hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamayan Demet Akalın son çıkardığı "Evle mutlu çocuklu" albümüyle kendinden hem müzik hemde özel hayatıyla söz ettirmeyi başaran sanatçılar arasında Sizlere Demet Akalın saç modellerini sunuyorum[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 1 Nisan 2014
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Demet Akalın Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

anlatamadın mı Anlatamadın mı? duymuyormusun? Bu evden ben değil sen gidiyorsun... Böyle olacağını tahmin etseydim Sana ruhumu teslim etmezdim... Bilemedin kıymetimi geçmiş olsun Kiminle olursan ol beni düşün Ummadığın bir anda aklına düşeyim Yere düşen gururunu eline al Şimdi git uğurlar olsun...
  2. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  3. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  4. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  5. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...

Sayfayı Paylaş