gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Sen Mutlu Ol

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın mutlu ol yeter Yüreğim perişan Kanıyor gözyaşlarım

Dinmiyor içimde
    Sonbahar ayazları

Vuruyor canevimden
    Geçmişin günahları

Sabahlar olmuyor
    Kahretsin yalnızım

Bırak beni bırak öleyim
    Sen mutlu ol ben giderim
    Unut beni gözbebeğim
    Unut beni unut kaderim

Demet Akalın - Sen Mutlu Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Oldu Mu

Demet Akalın - Oldu Mu

demet akalın oldu mu demet akalın oldumu KENDİMİ KAPATIP DÖRT DUVAR ARASINA DÜŞÜNECEK DEĞİLİM YA, BENDE SENİN BİLDİĞİNDEN DAHA BÜYÜK BİR YÜREK VAR ÇABUK TOPARLAR KALBİM BOŞ YERE HER GECE AĞLIYOR SANMA, TOZ DUMAN OLACAK MUMLA ARAYACAK SEN SENSİN ASLINDA GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMA, TARİFİ YOK, TALİHİ YOK,TARİHİ YOK BOMBOŞ BİR RÜYA BOŞ YERE KIRILAN KALPLER...
  2. Demet Akalın - Helal Olsun

Demet Akalın - Helal Olsun

Helal Olsun Bİr DaĞi Devİrdİn Senİnle Nefes Alan Bİr Cani Ezİp GeÇtİn Yazik Oldu Çok Yazik Oldu... Bu Zamansiz GİdİŞİn Benİ Sirtimdan Vurdu Senİn YÜzÜnden Koca Bİr Şehre KÜstÜm Senİn YÜzÜnden Kaybolup Yollara DÜŞtÜm Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin Ölene Kadar Senİndİm Ya Hanİ Sen Bana Kiyamazdin GÖzÜn Gİbİ Bakardin Ya Hanİ Sen Benİ Kiramazdin...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu Şarkı Sözü

Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu Şarkı Sözü

Bütün evli ,mutlu ve çocuklu meleklerime geldin :D Fırtına öncesi veda busesi Gönlümün menzilinde aklın gölgesi Ayrılık yüzünden kırdım herkesi Şeytanın bacağını kıramıyorum Beni mi buldu şansın böylesi Yemin bozuyorum her pazartesi Ayrılık yüzünden kırdım herkesi Hayatın akışına uyamıyorum Üzenler hep seviliyor Sevenler hep üzülüyor Aşka inancım azalıyor E git gide hevesim kaçıyor...
  5. Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri

Demet Akalın Ders Olsun Şarkı Sözleri Tabi Şimdi Çok Zor Benle Anladın Sen imkansız Ne Sallanıyor Bastığın Her Yer Hani Güzeldi Ayrı Günler Sana Yanlış Bahsetmişler Dar geliyor Gittiğin Her Yer Şimdi Gelene Geçene Sor Sen Üzüle Üzüle Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele Ecele Halin Gelene Geçene Ders Olsun Aşkım Nerede Nerede Git Sen Acele Acele Bensiz Ecele...

Sayfayı Paylaş