gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Demet Akalın- Şerefime Namusuma Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

demet_akalin_pirlanta_sarki_sozleri_ve_klibi_video_h13446_3f5dd.jpg

Tamam anladık
    Ayrıldık bir şeyler bitti
    Bu defa bitmez
    Terketmez diyorken gitti
    Yok değil aklıma takılan şeyler
    Yalancı zaten iyi yalan söyler
    Canım da der kanım da der
    Kaç kere ağladım
    Seni kadere bağladım
    Gitmedi zoruma
    Peki sen nasıl söz edersin
    Orada burada
    Şerefime namusuma.
    Söz-Müzik: Soner Sarıkabadayı
    Düzenleme: Erdem Kınay

Demet Akalın- Şerefime Namusuma Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Pasta Şarkı Sözü

Demet Akalın - Pasta Şarkı Sözü

pasta ile ilgili şarkılar pasta ile ilgili sözler tebrikler yılın en kötü çifti yine biz seçildik Tebrikler yılın en kötü çifti yine biz seçildik Senin de bunda bi hayli payın var Al gel bi pasta kutlayalım Heryerde farklı dillerde düştüğümüz komik durum Bunda da hayli bir emeğin var Altını çizerim unutmayalım Bu bebeğe hikaye anlatılır mı Öyle kolay kolay atlatılır mı Göz göre göre göre...
  2. Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

demet akalın tecrübe şarkı sözü Ne diyebilirim ki bomba bir parça daha :) Kime bu caka bu hava Seni Herkes İyi Tanıyor İki Cümlelik Yalan Bir Sözün Bir Sözünü Tutmuyor Şımarık Dengesiz Halin Uzaktan Bile farkediliyor Eş Dost Arkadaş Hergün Durmadan Seni Konuşuyor Bu Ne Cesaret Sanki Felaket Neresinde bunun asalet Güzel Oyundu Ama Bozuldu Herşey Çoktan Unutuldu Zamanın...
  3. Demet Akalın Sabıka şarkı sözleri

Demet Akalın Sabıka şarkı sözleri

demet akalın sabıka şarkısı, şarkı sözleri sabıka sözleri, sözü, burada arkadaşlar "Aşk" adını verdiği albümünün ikinci klibini çektiği "Sabıka" adlı şarkısı ile oldukça iddialı olan Demet Akalın'ın bu güzel şarkısının sözlerini yani Sabıka sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kalbime kurdum mahkeme, Yargıladim seni her gece, Hafifletiçi bir...
  4. Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü -Demetin rota adlı şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ben artık ezbelermek için sizden Demet Akalın Rota Şarkı sözlerini rica ediyorum.
  5. Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri

Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri

Pırlanta Şarkı Sözleri Sadece sen mi kurnazsın Yalanına çocuklar inansın Bende ne noksan ne eksilen var Seni yüzde doksan etkileyen var Tercihine saygı duyacaktım Efendi efendi susacaktım Ne zaman ki gerçeği öğrendim Gülmekten ölecektim Özgüveni tavan eksik afilli Avucuna almış seni besbelli Şirazeni kaydırmış temelli Minicik kaldırım taşı pırlantaya mı karşı Özgüveni tavan eksik...

Sayfayı Paylaş