gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 1,5 AYDIR BİRLİKTE OLAN DEMET AKALIN İLE EMİR TAMER, 2009’UN İLK GÜNÜNDE AYRILDI..

Yılın son günü Okan Bayülgen’in evlilik haberi magazin dünyasında konuşulurken 24 saat geçmeden ‘uzun sürmez’ denilen Demet-Emir birlikteliğinin sona ermesi dikkat çekti...

Aslında 25 Kasım’da kendi köşe yazımda (25-11-2008 tarihli yazı) Emir ile Demet’in ayrıldığı haberini yazmıştım..Araları o sıralar gergin olan çift beni yalanlarcasına ertesi gün barışarak Bebek’te görüntülenmişti..

Uzun soluklu olacağını düşünmediğim ilişki 2009’un ilk günü duyduğuma göre sona ermiş...

gecce.com

Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

emir sarrafoğlu gercek adı emir sarrafoğlu sarrafoğlunun sevgilisi sevgilisi kim Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları Bu emir saarrafoğlu var arkadaşlarım çok merak ediyorum acaba onun sevgilisi kim yoksa benimsevgilim olur mu :D:D
  3. Demet Akalın ve yeni sevgilisi Ender İnal aşkın resimleri burada

Demet Akalın ve yeni sevgilisi Ender İnal aşkın resimleri burada

demet akalın yeni sevgilisi ender inal resimleri haberleri burada arkadaşlar. Önder Bekensir ile birliktelik yaşayan Demet Akalın mutlu süren aşklarını Önder Bekensir Demet Akalını aldattı iddialarından ötürü noktaladı. Bunların yanı sıra, magazin dünyasında Önder Bekensir Demet Akalı'nı yeni sevgilisiyle evde bastı haberleriyle gündemi meşgul etti.Şarkıları dillere destan olan, giydiğiyle...
  4. Gecelerde Demet Akalın ve Sevgilisi Ender İnal mutluluk pozları dağıtıyor

Gecelerde Demet Akalın ve Sevgilisi Ender İnal mutluluk pozları dağıtıyor

demet akalın yeni sevgilisi ender inal fotoları haberleri burada arkadaşlar. Şimdi size Önder Bekensir'le olaylı bir şekilde ilişkisine son koyan Demet Akalın'ın yeni sevgilisiyle el ele göz göze haberini sunacağım. Zira, haberden önce dikkatimi çeken konuyu dile getirmek istiyorum, Demet Akalın makyajsız hali ile cidden tanınmıyor yahu:D Bülent Ersoy makyajsız hali ile şoke etmişti beni,...
  5. Demet Akalın yeni sevgilisi Okan Kurt

Demet Akalın yeni sevgilisi Okan Kurt

demet akalın yeni sevgilisi demet akalın okan kurt fotoları haberleri burada arkadaşlar. Aşklarıyla pek sık magazin gündemine gelen Demet Akalın Ender Bekensir ayrılığından sonra Demet Akalın Ender İnal ile bir birliktelik yaşamıştı. "Tı" diyoruz çünkü oda bitti Melek'lerim:D:D Ender İnal ayılığından sonra Demet Akalın yeni sevgilisi ile gündemi sardı ve muhaberilerin sorusuna hiç...

Sayfayı Paylaş