gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hayranlarının “Disko kraliçesi” adını taktığı Demet Akalın, yeni albümünü çıkarmak için geri sayıma başladı. Merakla beklenen albümünü önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak olan Demet Akalın, imajını da tepeden tırnağa yeniledi. Seçtiği kostümlerden saç ve makyaj şekline kadar pek çok yeniliğe giden Akalın, bu imajın hayranlarının taktığı “Disko kraliçesi” adına daha uygun olduğunu söylüyor. Akalın’ın bir şarkısına ünlü DJ Suat Ateşdağlı remix yaptı. Güzel popçu, hip-hopçu Funky C ile düet yaptığı şarkının ise yaza damga vuracağını söylüyor. Demet Akalın, albümünün kayıtlarını Londra’da Grammy ödüllü Tim Young’la yaptı. Demet Akalın ve yeni albümü ‘Dans Et’ 12 Mart günü müzik marketlerdeki yerini alıyor. Akalın “Dans Et” albümünde son anda bir değişiklik yaptı.
    13 rakamının uğursuzluğuna inanan şarkıcı, bu nedenle albümü 13 şarkıyla tamamlamaktan vazgeçip bir parça daha ekledi. ‘Şimdi albüm için her şey hazır. Tanıtım gecesinde sevenlerimle yeni şarkılarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum’ diyen ünlü şarkıcı, tanıtımı 14 Mart gecesi Discorium’da yapacak.
    Dans Et Albümünde yer alan çalışmalar ise şu şekilde:
    1. Dans Et - 04:49
    2. Mucize - 04:44
    3. Bebek - 04:45
    4. Gururum - 05:10
    5. Çekilmiyor - 04:16
    6. Selam Söyle - 04:40
    7. Geç Kalmadın Mı - 04:55
    8. Aldatıldım - 05:11
    9. Gölge Etme - 03:51
    10. Bulamadım - 03:39
    11. Kına Yak - 02:57
    12. Mucize (Remix) - 04:43
    13. Dans Et (Remix) - 06:02
    14. İki Kelime - 01:24

Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni albüm mart ta geliyor,demet akalin

yeni albüm mart ta geliyor,demet akalin

demet akalin yeni albüm 2010 demet akalın 2010 yeni albüm akalın resimleri Yeni Albüm Mart'ta Geliyor Resmi büyütmek için tıklayın Demet Akalın, Uludağ Üniversiteler Haftasında 9000 Kişiye Konser Verdi. DEMET AKALIN, ULUDAĞ ÜNİVERSİTELER HAFTASINDA 9000 KİŞİYE KONSER VERDİ. Uludağ üniversiteler haftalarının yıldızı yine Demet Akalın oldu. Konserlerde yaklaşık 9000 kişiye konser veren...
  2. Demet Akalın - Dans Et *2008*Album Tanıtımı

Demet Akalın - Dans Et *2008*Album Tanıtımı

Demet Akalın - Dans Et *2008*Album Tanıtımı Demet Akalın ve yeni albümü 'Dans Et' 12 Mart günü müzik marketlerdeki yerini alıyor.Akalın "Danset" albümünde son anda bir değişiklik yaptı. 13 rakamının uğursuzluğuna inanan şarkıcı, bu nedenle albümü 13 şarkıyla tamamlamaktan vazgeçip bir parça daha ekledi. "Şimdi albüm için her şey hazır. Tanıtım gecesinde sevenlerimle yeni...
  3. Demet Akalının yeni albümü AŞK

Demet Akalının yeni albümü AŞK

demet akalın yeni albüm demet akalının yeni albümü akalın albümü şarkısı albüm şarkıları demet akalın, yeni albümü, 2011, yeni şarkıları, aşk albümü, son albümünü çıkarmaya hazırlanan bu ünlünün haberi burada arkadaşlar. Demet Akalın "AŞK" adlı yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı ve albüm kapağını bile hazırladı Melek'ler:) Demet Akalın, altı şarkılık yeni albümü “Aşk”ı...
  4. Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor

Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor

demet akalın aşk albümü ne zaman çıkıyor demet akalın aşk albümü ne zaman çıkacak 2011 çıkacak demet akalın, yeni albümü, nezaman çıktı, aşk albümü, müzik, demet akalının yepyeni aşk adlı albümü burada Hanımlar Demet Akalının yaz için kıpı kıpır olan parçası, albümü ve haberleri sizle riçin geliyor.. Her albümüyle yıllardır müzik listelerinin baş sıralarına oturmayı başaran Demet Akalın,...
  5. Demet Akalın Çok Büyük Laf Etti!

Demet Akalın Çok Büyük Laf Etti!

demet akalın, demet akalın haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Demet Akalın ile ilgili olarak Ebru Şallı'nın yerine Beyaz Tv'de sabah programı yapacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Gelecek yıl bebek sahibi olmayı planladığüını belirten Demet Akalın, bu iddialara yanıt verdi: "2014'te bebek yapacağım; tek konsantrasyonum bu. Ayrıca bana parası yetecek TV kanalı yok!"..

Sayfayı Paylaş