gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın

Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz.

Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben tezgahtar değilim" demiş.

İşte o haberin detayları Melek'ler.

"Ben tezgahtar değilim"

Demet Akalın, sahneden Hande Yener'e taş attı!

Demet Akalın önceki akşam Ortaköy Blackk’te DJ Suat Ateşdağlı’yla birlikte sahneye çıktı.

Akalın, konser sırasında bir zamanlar tezgâhtarlık yapan Hande Yener’e atıfta bulunarak, “Ben Demet Akalın’ım, tezgâhtar değilim” dedi.

Ünlü popçu konser sonrası bu sözleri hatırlatıldığında, “Aaa, öyle mi söylemişim?” diyerek hızla otomobiline koştu.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    demet bence sadece şarkı söylemeli konuşması hata konuşurken gerçekten düşünmüyor :tsk:

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  2. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  5. Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

demet akalın, resimleri, haberleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Şarkıları ve söylediği sözlerle sürekli gündemde olan popçu Demet Akalın bu seferde kilolu bayanları kızdıracak açıklamalarda bulunmuş melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına... Kendisine 'fotoşop güzeli' denilmesine hiç aldırış etmeyen Demet Akalın, kilolu ünlüleri kızdıracak: Şişmanlar fotoşop...

Sayfayı Paylaş