gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Demet Akalın Uçmak İstiyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın, uçak alıyor, haberleri, ne alacak, gözü yükseklerde, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Demet Akalın geçenlerde aldığı tekneden sonra şimdi de uçak almak istiyormuş!

Konserlerine giderken uçuş saatleri yüzünden ulaşımda sıkıntı çeken Akalın,uçak almak için araştırmalara başlamış.

Demet Akalın’ın aradığı fiyat aralığında iki uçak ön plana çıkıyor. Akalın ikinci el Embraer Phenon 100 ve Eclipse 500 model 5 kişilik uçaktan birini almayı planlıyor. Bu arada küçük özel uçak fiyatları 100 bin dolardan başlıyor.

Şu ülkede ki kazanç uçurumları insanı çok üzüyor ve sinirlendiriyor melekler..
    Ama yazık ki yapacak hiçbir şey yok..
    Ya hepsiniz,ya hiç!...

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok uyuz oldugum bi kari:)

Demet Akalın Uçmak İstiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uçmak

uçmak

Ferahlık ve sevince; Uçmak yolculuğa, başaşağı uçmak yolculukta rahat etmeye, işsiz kalmaya, kanatsız olarak uçmak bir durumdan başka bir duruma geçmeye yahut yer değiştirmeye, Kuşlarla birlikte uçmak yabancılarla görüşmeye, Gururlu birinin uçtuğunu görmmesi rüyanın batıl olmasına, Damdan dama uçmak şöhretli bir kimseden diğer ünlü birine yaklaşmaya yahut bir kadından başka bir kadına geçmeye;...
  2. Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken Hiç gözlerin doldu mu(2) Bende sana ait Bir iki şey var Gelde al zalim Korkma yalvarmam Seni senin beni unuttuğun gibi Düşünmeden ağlamadan şimdi Bir anda unutacağım(2)
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının bir şarkısı var yılan. Şarkının adı korkunç ama şarkı tutar gibime geliyor. Sözlerini tam olarak yazarsanız çok sevinrim..
  5. Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013 Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D Haber ile ilgili detaylara geçiyorum. Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde...

Sayfayı Paylaş