gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Unut Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

üreğim perişan kanıyor gözyaşlarım dinmiyor içimde son bahar ayazlarım vuruyor can evimden geçmişin günahları
    sabahlar olmuyor kahretsin yalnızım

bırak beni bırak öleyim
    sen mutlu ol ben giderim
    unut beni göz bebeğim
    unut beni unut kaderim

Demet Akalın - Unut Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  2. Demet Akalın Benim Ablam Olur

Demet Akalın Benim Ablam Olur

AMERİKA’DAN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ! 29 EKİM’DE AMERİKA’DA SAHNE ALAN YEŞİM ERÇETİN GELEN DİĞER TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ… 29 Ekim balosu için Amerika da bulunun Türk vatandaşları Demet Akalın’ı sahneye çıkaracaklardı. Ancak Amerikan Konsolosluğundan vize alamayan Demet Akalın Amerika konserini Yeşim Erçetin’e devretti… Beklemediği bir anda böyle bir teklif alan Yeşim Erçetin aynı zamanda...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  5. Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Dinle ve kop başka söze gerek yok :) Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim Giyindim biraz da süslendim Şık olmaya özen gösterdim Bugün benim için önemli ve özel bi gün Işıl ışıl görünmeli hep gülmeli yüzüm Herşey zarif güzel hatta kusursuz olmalı Sevenlerim beğenmeli burdan mutlu ayrılmalı Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim...

Sayfayı Paylaş