gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Unuttum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben sevdanın yollarında yürüdüm cok yürüdüm Aklım almadı ask oyununu
    Ûsüdüm cok üsüdüm

Yeniden sevede bilirim
    Sözümden dönede bilirim
    Senin icin carpan kalbi
    Inan söndüre bilirim

Unuttum boyunu, posunu, huyunu, suyunu
    Bu askın sonunu
    Dönersen yalanla, dolanla
    Utanma, sıkılma bu eski huyundu

Demet Akalın - Unuttum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Afedersin

Demet Akalın - Afedersin

Aramızda herşey bitti Ayrılalım diyen sen değil miydin. Ben ağlarken utanmadan, Arkanı dönüp giden sen değil miydin. x2 Hayırdır ne oldu pişman mısın Bir gece ansızın kapımdasın Gerçekler acıdır anlaman lazım Benim için artık sen bir yabancısın Yüzünü bile görmek istemiyorum Yoluma çıkmasan iyi edersin Sözlerim sana ağır mı geldi Kalbini mi kırdım? (afedersin)...
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş