gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın, ziynet sali, twitter, kavga, polemik, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Şarkılarının yanı sıra, polemikleriylede magazin dünyasında ün yapan Demet Akalın, Hande Yener'den sonra, şimdide Ziynet Sali ile polemiğe girdi. Hatta buna polemik demek yerine, çirkin bir kavga desek daha yerinde olur Melek'lerim.

Şimdi bakalım, neymiş bu iki ünlünün derdi; Melek'lerim:)

Demet Akalın, Akşehir’de sahnedeyken belediye başkanının kulaklarını kapatması üzerine “Ben orada konser verirken kimse böyle yapmadı” diyen Ziynet Sali’ye ikinci saldırısını gerçekleştirdi. Akalın, bu kez Sali’nin gerçek adını ağzına doladı.

Demet Akalın, Twitter’da takipçilerinden birinden Sali'nin gerçek adının Arzu olduğunu öğrenince sayfasına gülerek, “Şu an itibariyle sahne isminin orijinal olmadığını da öğrendim. Utanma kızım adından... Tam pavyon ismi” mesajını yazdı.

Daha önce de Sali’ye “Hiçbir zaman ben olamayacaksın” diye seslenen Akalın, “Prim isteyenler kervanına katılmışsın, bir hiç olarak sana tenezzül bile etmiyorum. İkiyüzlülerden ve hiçlerin ben olma çabasından sıkıldım artık. Yedeğimin yedeği” diyerek tepki göstermişti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pavyon ismimi konusması pavyon kadınları gibi ayıp yaptığı demette çokk hoş bir isim değil yani :)))

Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali DMC - 2008 Ziynet Sali 2 Cd’li albümü ile sevenleriyle buluşuyor... Türkiye için Türkçe, Yunanistan için Yunanca albüm... Tarzı, duruşu ve yaptığı müzik çalışmaları ile hem Türk hem de Yunan halkının gönlünde taht kuran Ziynet Sali, bir yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümünü iki ayrı CD olarak dinleyici ile buluşturuyor. Yunanlılar tarafından da çok...
  2. Ziynet Sali Resmileri

Ziynet Sali Resmileri

ziynet sali ayak ziynet sali ayakları ayaklar salinin ayakları
  3. Ziynet sali _rüya

Ziynet sali _rüya

Gerçektende çok güzel bi şarkıı:) Benim sevgim göklere sığmadı Yerde de kalmadı Korudum hep dua ettim Benim başka bir ricam olmadı Sadece sev beni Her gece gördüğüm o rüya gerçek olsa Yanıma koşa koşa gelsen Geceyi yedi güne bölsen Elini tuta tuta ölsem Bizi kaybettmem Beni dünyada başka hiç bir şey Böyle mutlu etmez Yazık kalbim bir daha atmadı Aşkıda tatmadı Ya da ben itiraz ettim...
  4. Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Seksi ve güzel sanatçılardan Ziynet Sali yepyeni single albümüyle sevenleriyle buluştu.Remix albüm çıkaran Ziynet Sali "Bize Yeter"adını verdiği albümüyle ilgili genel bilgilere geçiyorum. Albüm İçeriği 1. Bize Yeter 2. Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit 3. Bize Yeter (Akustik) 4. Ozan Doğulu Club Remix
  5. Seren Serengil; Hadise - Sibel Can ve Ziynet Saliyi fena kızdıracak!

Seren Serengil; Hadise - Sibel Can ve Ziynet Saliyi fena kızdıracak!

seren serengil, hadise, sibel can, ziynet sali, gibi ünlüleri kızdıracak açıklamalr yaptı buyrun bu yazımızda arkadaşlar. Güzel şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil, Hadise'yi, Sibel Can'ı ve Ziynet Sali'yi kızdıracak açıklamalar yaptı Melek'ler. 'Fadıllar beni takip ediyor' Seren Serengil Hadise, Sibel Can ve Ziynet Sali'ye fena salladı ŞARKICI Seren Serengil, “Ben Adamı Ayrılırken...

Sayfayı Paylaş