gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

demet akalın aşk albümü ne zaman çıkıyor demet akalın aşk albümü ne zaman çıkacak 2011 çıkacak demet akalın, yeni albümü, nezaman çıktı, aşk albümü, müzik, demet akalının yepyeni aşk adlı albümü burada
    Hanımlar Demet Akalının yaz için kıpı kıpır olan parçası, albümü ve haberleri sizle riçin geliyor..

Her albümüyle yıllardır müzik listelerinin baş sıralarına oturmayı başaran Demet Akalın, 2011 yazı için özel hazırladığı ve merakla beklenen albümünü Aşk'ı önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak.

YAZA DAMGA VURACAK 6 ŞARKI

Yıllardır dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Demet Akalın, Aşk adını verdiği yeni albümüyle yaza yine iddialı bir giriş yapıyor. Yazın müjdecisi yeni albümünde birbirinden güzel 6 şarkıya yer veren sanatçının seslendirdiği şarkılar her zaman olduğu gibi bu yıl da yaza damgasını vuracak.

FERDİ TAYFUR'UN ŞARKISINI SÖYLEDİ

Albümde, daha piyasaya çıkmadan ses getiren Aşk şarkısı, Akalın'ın prensim dediği Ceyhun Çelik imzasını taşıyor. Düzenlemelerde Erhan Bayrak, Erden Kınay ve David Şaboy ile çalışan Demet Akalın'ın bu albümdeki en büyük sürprizi ise, herkesin çok sevdiği Ferdi Tayfur şarkısı Ben de Özledim. Bir dönemin en çok sevilen şarkılarından olan Ben de Özledime kendi yorumu ve soundunu katarak güncelleştiren Demet Akalın, bu şarkıyı yeniden gündeme getirmekten çok mutlu olduğunu belirtiyor.

FOTOĞRAFLARI NİHAT ODABAŞI ÇEKTİ

Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı'nın kamerası karşısına geçen Demet Akalın formunun zirvesinde görüntüsü ve muhteşem fotoğraf kareleriyle kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.

Kış ayları boyunca aralıksız konser veren Demet Akalın, daha albüm çıkmadan iki katına çıkan konser taleplerine yetişmeye çalışıyor. Şimdiden Mayıs ve Haziran ayını tamamen dolduran sanatçı,

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    iyimiss hayirli olsun. emegine saglik

3. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    bazen dşünmeden konuşuyor ama en azından rol yapmadığını olduğu gibi davranığını düünüyorum...
    Seviyorum ben yaa bu kadınıııı.................
    Şarkılarıda bir numara...=)

Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni albüm mart ta geliyor,demet akalin

yeni albüm mart ta geliyor,demet akalin

demet akalin yeni albüm 2010 demet akalın 2010 yeni albüm akalın resimleri Yeni Albüm Mart'ta Geliyor Resmi büyütmek için tıklayın Demet Akalın, Uludağ Üniversiteler Haftasında 9000 Kişiye Konser Verdi. DEMET AKALIN, ULUDAĞ ÜNİVERSİTELER HAFTASINDA 9000 KİŞİYE KONSER VERDİ. Uludağ üniversiteler haftalarının yıldızı yine Demet Akalın oldu. Konserlerde yaklaşık 9000 kişiye konser veren...
  2. Demet Akalın - Aşkın Açamadığı Kapı

Demet Akalın - Aşkın Açamadığı Kapı

Göründüğü gibi değil Bedeli ağırdır aşkın Düşündüğün gibi değil Acımıyor artık canım Çok direndim sana güvendim En başından Bana herşeyim olur musun dedin Daha hiç tanımadan Aşkın açamadığı kapı Kanatlanıp uçamadığı yer mi var Kalbimi seve seve sana veririm Bikere de senin için ölsün yar
  3. Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

Demet Akalın Ex Aşkını Bantladı

OĞUZ'A BANT! Aslında Demek Böyle Parmağındaki Oğuz Yazısını Bantlatarak yani bantlayarak bana kalırsa daha fazla dikkat çekmiş. :) DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın,...
  4. Demet Akalının yeni albümü AŞK

Demet Akalının yeni albümü AŞK

demet akalın yeni albüm demet akalının yeni albümü akalın albümü şarkısı albüm şarkıları demet akalın, yeni albümü, 2011, yeni şarkıları, aşk albümü, son albümünü çıkarmaya hazırlanan bu ünlünün haberi burada arkadaşlar. Demet Akalın "AŞK" adlı yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı ve albüm kapağını bile hazırladı Melek'ler:) Demet Akalın, altı şarkılık yeni albümü “Aşk”ı...
  5. Demet Akalın - Aşk (2011)

Demet Akalın - Aşk (2011)

Demet akalın yeni albümü, 2011 şarkıları, aşk adlı albümü hakkında detaylı bilgi alalım. Demet Akalın Aşk albümü sizlerle melekler. Sanatçi: Demet Akalın Albüm Adi: Aşk Türü: Pop Yayin Tarihi: 24.05.2011 Dosya Boyutu: 35.73 MB Albümdeki Eserler 01. Aşk 02. Sabıka 03. Deliyim 04. Bende Özledim 05. Aşk (Erdem Kınay Versiyon)...

Sayfayı Paylaş