gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalından Alkışlanacak Davranış

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Helal olsun Demet"e...Gerçi 1 yıllık okul masraflarını değilde okul masraflarının tamamını karşılasada çok daha iyi olurda ama... [​IMG]

ELAZIĞ'IN ALACAKAYA İLÇESİ'NDE KORUCULUK YAPAN 600 TL MAAŞLI RIZA DEMİR'İN 3 ÇOCUĞU BU YIL ÜNİVERSİTEYİ, 14 YAŞINDAKİ KIZI GÜLBAHAR DA SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNÜ KAZANDI.
    Baba Demir'in çocuklarını okutmak için yardım çağrısına ilk yanıt şarkıcı Demet Akalın'dan geldi.

BABA VE ÇOCUKLARI

Korucu Rıza Demir maaşının 600 TL olduğunu ve çocuklarını nasıl okutacağını bilmediğini söyleyerek Başbakan’dan yardım istemişti. Korucuya ilk yardım Demet Akalın’dan geldi. Akalın, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü’nü kazanan 14 yaşındaki Gülbahar Demir’in 1 yıllık eğitim masrafını karşılayacağını söyledi. Gülbahar Demir ise çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Demet ablama çok teşekkür ediyorum. O sesimizi duyup bize yardım edeceğini söyledi. Ben de çok çalışıp başarılı olacağım. Demet ablama söz veriyorum” dedi.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    diğerlerine örnek olur inşallah

Demet Akalından Alkışlanacak Davranış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  2. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...
  5. Mahidevran'dan Alkışlanacak Davranış

Mahidevran'dan Alkışlanacak Davranış

nur fettahoğlu, biyografi, ve eşi, muhteşem yüzyıl, mahidevran hakkında bilgi Bakırköy Kent Konseyi Kadın Meclisi ile İstanbul Çölyakla Yaşam Derneği, 9 Mayıs Çölyak Günü dolayısıyla bir program düzenledi Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki programa “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Mahidevran”ı canlandıran Nur Fettahoğlu ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyeleri destek verdi....

Sayfayı Paylaş