gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

demet akalın, resimleri, haberleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar [​IMG]

Şarkıları ve söylediği sözlerle sürekli gündemde olan popçu Demet Akalın bu seferde kilolu bayanları kızdıracak açıklamalarda bulunmuş melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına...

Kendisine 'fotoşop güzeli' denilmesine hiç aldırış etmeyen Demet Akalın, kilolu ünlüleri kızdıracak: Şişmanlar fotoşop kullanmamalı, sonra sahne çıkıp komik duruma düşüyorlar

Demet Akalın; hakkında çıkan 'fotoşop güzeli' haberlerine kızmadığını belirterek, "Yeni fotoğraflarımda kesinlikle fotoşop yok. Zaten insanlar o haberlerden iki gün sonra beni Bodrum'da gördü. 'Taş'lık aynı bebeğim!" dedi.

TASVİP ETMİYORUM
    Yeni albümü 'Aşk'ı ve yeni projelerini Radyo Klas'taki Michael Show'da anlatan Demet Akalın, kilolu sanatçılarla ilgili de şu açıkmalayı yaptı: "Ben şişmanların fotoşop kullanmasını tasvip etmiyorum. Çünkü sahneye çıkınca komik duruma düşüyorlar!" Kemer Nar Festivali'nde verdiği konserde İbrahim Tatlıses'e selam gönderen Demet Akalın, konuyla ilgili de şunları söyledi:

İBO'YA MESAJ
    "Bu benim her zaman yaptığım şeydir... Üç, dört yıldır sahnede İbrahim Tatlıses şarkıları söylüyorum. Kendisini henüz ziyaret edemedim, biraz iyileşsin ziyaretine gideceğim. Ona her zaman geçmiş olsun dileklerimi ve saygılarımı iletiyorum ama bu sadece onun sanatçı kişiliğine. Özel hayatımda ona kırgınlığım devam ediyor; nokta. Tatlıses sağlığına kavuşmuş, bir de sahneye çıksa süper olacak."

REINA'DA EĞLENDİ
    Gündüz radyo programına katılan Demet Akalın, akşam da Reina'da eğlendi. Yardımcısyla birlikte minibüsünden inen ünlü şarkıcı göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çekti.

LEVENDİZ'DE DÜET
    Demet Akalın, geçtiğimiz hafta açılan Bodrum Levendiz Meyhane'de Hakan Altun'la birlikte şarkı söyledi. Sevgilisi Önder Bekensir'in de katıldığı gecenin konukları arasında; futbolcu Semih Şentürk ve Tuncay Şanlı da vardı. Akalın- Altun düeti, büyük alkış topladı.

sabah

Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın'dan akıllı adım

Demet Akalın'dan akıllı adım

ünlü şarkıcı Demet Akalın kazancını çarçur etmeden fayadalı yerlere harcadığını kanıtladı.... DEMET PARAYI EVE YATIRIYOR! POPÇU DEMET AKALIN, SON DÖNEMDE EN ÇOK KONSERLERE VE BAYİİ TOPLANTILARA GİDEN ŞARKICILARIN BAŞINDA GELİYOR. Konser başına 30 bin dolar ile 50 bin dolar arası alan Demet Akalın, tüm kazandığını da gayrimenkule yatırıyor. Emrah'tan sonra, kadın sanatçılar arasında ilk...
  2. Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz. Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben...
  3. Demet Akalın'ın Cesur Kostümü

Demet Akalın'ın Cesur Kostümü

demet akalın jartiyer demet akalın bursa konseri Demet akalın, bursa konseri, konser kostümü hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Demet akalın bursa konserinde oldukça cesur bir kostum ile Bursa'nın ünlü eğlence mekanlarından Suare'de sahne aldı melekler. Demet Akalın Bursa Suare'de sahneye cesur bir kostümle çıktı... Jartiyerli bir kostümle Bursalı hayranlarının karşısına...
  4. Demet Akalın'dan inanılmaz gaf!!!

Demet Akalın'dan inanılmaz gaf!!!

demek akalın, gaf, akşehir, nasreddin hoca, akşehir açık hava tiyatrosu ilgili bilgiler burada melekler Demet Akalın yine yapmış yapacağını melekler. DEMET AKALIN'DAN İNANILMAZ GAF! 52. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Konya'nın Akşehir ilçesine gelen sanatçı Demet Akalın izleyicilere keyifli anlar yaşattı.. Ama öyle bir gaf yaptı ki... Demet...
  5. Demet Akalın'dan Hamilelik Pozları

Demet Akalın'dan Hamilelik Pozları

demet akalının bebeğinin cinsiyeti, demet akalının bebeğinin ismi, demet akalının hamilelik resimleri Bir süre önce Okan Kurt ile evlenen sanatçı Demet Akalın şu sıralar 5 aylık hamile ve bir kız evladı sahibi olacak. Doğacak kızlarına "Hira ismini verecek olan Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin mutluluklarına diyecek yok...Hamile kalmak için uzun bir süredir uğraş veren Demet Akalın...

Sayfayı Paylaş