gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın'ın Baby Shower Partisinden Görüntüler

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

demet akalın baby shower, baby shower nedir, baby shower hediyeleri Doğumuna iki ay kala sevdiği bayan dostları ile birlikte doğacak kızı Hira için baby shower partisi veren Demet Akalın'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Baby shower partisi ülkemiz de çok fazla bilinip yaygın olmasa da sanırım kısa bir süre içinde bu akım özellikle sanatçılar arasında oldukça yaygınlaşacak. Doğumdan önce sadece bayanlar arasında dünyaya gelecek bebek için verilen partide herkes anı olarak bebeğe hediyeler getiriyor ve kutlamalar yapılıyor. Demet Akalın'ın eşi ise parti de tek erkek olarak yer aldı. Heyecanı gözlerinden okunan Okan Kurt, kızı Hira için partiye katılarak eşi ile birlikte mutluluğunu paylaştı. Şimdi sizlere baby shower partisinden görüntüleri paylaşıyoruz.

baby shower (1).jpg baby shower (1).png baby shower (2).jpg baby shower (2).png baby shower (3).jpg baby shower (3).png baby shower (4).jpg baby shower (5).jpg baby shower (6).jpg

Ekli Dosyalar:

Demet Akalın'ın Baby Shower Partisinden Görüntüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

baby shower nedir baby shower partisi Sevgili melekler, gebeliğin son aylarında yapılan ve yurtdışında hayli yaygın olan baby shower nedir sizlere bahsetmek istiyoruz. Doğumun son zamanlarına gelen annelerin hem heyecanlarını dindirmek hem de ihtiyaç listesine arkadaşların, eşin, dostun katkısını sağlamak için yapılan bebeğe hazırlık partisi olarak tanımlayabileceğimiz baby shower,...
  2. 2013 Survivor Partisinden Görüntüler

2013 Survivor Partisinden Görüntüler

2013 survivor partisi survivor 2013 partisi Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışması dün gece yayınlanan büyük finalle sona erdi. Sms oylamaları sonucunda Hilmicem Doğukan'ı yenerek 2013 Survivor birincisi oldu. Programın ardından düzenlenen Survivor partisinde tüm yarışmacılar bir arada eğlendi. İşte o partiden neşeli görüntüler..
  3. Demet Akalın'dan Hamilelik Pozları

Demet Akalın'dan Hamilelik Pozları

demet akalının bebeğinin cinsiyeti, demet akalının bebeğinin ismi, demet akalının hamilelik resimleri Bir süre önce Okan Kurt ile evlenen sanatçı Demet Akalın şu sıralar 5 aylık hamile ve bir kız evladı sahibi olacak. Doğacak kızlarına "Hira ismini verecek olan Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin mutluluklarına diyecek yok...Hamile kalmak için uzun bir süredir uğraş veren Demet Akalın...
  4. Baby Shower Davetiye Örnekleri

Baby Shower Davetiye Örnekleri

baby shower nedir, baby shower davetiyeleri, baby shower davetiyeler Bebek doğmadan önce bayanlar arasında bebeğin gelmesini kutlama amacı ile yapılan partiye baby shower denir. Baby shower ülkemiz de çok yaygın olmasada geçtiğimiz günler de Demet Akalın'ın doğacak kızı Hira için yaptığı baby shower partisinden sonra epey bir yaygınlaşacağa benziyor. Parti için sizlere örnek davetiye...
  5. Baby shower partisi yapanlar

Baby shower partisi yapanlar

Ya arkadaşlarım acaba bana Baby Shower partisi yapanlar anlatabilir mi tam olarak bu parti nasıl yapılıyor nerede yapılıyor tam olarak nedir hediyeleri menüsü ve süsleri hakkında bana detaylı bilgiler verebilir misiniz lütfen ? Benimde bir kızım olacak ve yakında yapacağım reca ediyorum bekliyorum. Bu Baby shower partisini yapanlar yazsınlar ama merak ediyorum heyecanlandım bak şimdi....

Sayfayı Paylaş