gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Demet Akalının bir şarkısı var yılan. Şarkının adı korkunç ama şarkı tutar gibime geliyor. Sözlerini tam olarak yazarsanız çok sevinrim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Demet Akalın Yılan
    Sen yaşadığım tek pişmanlığım
    Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım
    Sığındığım liman, sarıldığım yılan
    Bir baş belası sen
    her gördüğümde acıyarak baktığım
    ve ağıtlarla arkamda bıraktığım
    hayatımın en büyük hatasısın sen
    ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren
    karşılıksız çıkarsız delice seven
    bugünlerde seni kalem kalem silen
    yine ben kaçırdığın belkide en büyük şansın
    ilk göz ağrın, hesapta yol arkadaşın
    Şimdi nerde izine az rastladığın
    Sen her gördüğümde acıyarak baktığım
    ve ağıtlarla arkamda bıraktığım
    hayatımın en büyük hatasısın sen

Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken Hiç gözlerin doldu mu(2) Bende sana ait Bir iki şey var Gelde al zalim Korkma yalvarmam Seni senin beni unuttuğun gibi Düşünmeden ağlamadan şimdi Bir anda unutacağım(2)
  2. Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

demet akalın 2011 demet akalın duygusal şarkıları Fena halde duygusal ve dramatik bi parça :) Daha fazla uzatma dur Her yalan söz bana dokunur Sen bilmezsin adı gurur Yalvarırım benden uzak dur Benden uzak dur Benden uzak dur Kirlettiğin o saf ve temiz duyguları Kendi elinle çaldın gönül kapımı Aşk bir ibadettir çok günaha girdin Aldığın tek bir nefesi haketmedin Adımı duyduğun anlarda...
  3. Demet Akalın - Tam Yedi Yıl Oldu Şarkı Sözü

Demet Akalın - Tam Yedi Yıl Oldu Şarkı Sözü

Süper damar bi parça Demet yine bir numara... Cevap verin dostlar bu matem niye Tanıdık birisi mi çiçekler kime Ne olur bakıp bakıp ağlamayın üstüme Söyleyemem gönlüme Sensizlik ecel olmuş senden en son hediye Söyleyemem gönlüme Söyleyemem gönlüme Anladım ki bugün tam yedi yıl oldu Tenim seni yeni unuttu Bu sabah uyandım ilk defa rüyamda yoktun En sevdiğim dostlar bugün toplanmışlar...
  4. Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

demet akalın kandırma kendini dinle Bu şarkı harbi tam bir zirve yahu...Dinle ve kop.... Kandırma kendini bitmedim görüyorsun Şimdi kimin başına çoraplar örüyorsun Kafama koyarsam alırım öcümü Öyle unuturum belki acımı Senin verdiğin o sahte tacını Ben zaten hiç takmamıştım Altın çamura düşerse değeri kaybolur mu ? Yeniden doğdum desem acaba moralin bozulur mu ? Artık uzaktan bakar, bakar...
  5. Demet Akalın Uçmak İstiyor!

Demet Akalın Uçmak İstiyor!

demet akalın, uçak alıyor, haberleri, ne alacak, gözü yükseklerde, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Demet Akalın geçenlerde aldığı tekneden sonra şimdi de uçak almak istiyormuş! Konserlerine giderken uçuş saatleri yüzünden ulaşımda sıkıntı çeken Akalın,uçak almak için araştırmalara başlamış. Demet Akalın’ın aradığı fiyat aralığında iki uçak ön plana çıkıyor....

Sayfayı Paylaş