demet akalın'ın üstsüz görüntüleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

demet akalın üstsüz demet akalın üstsüz foto [​IMG]

Birçok ünlü isim gibi soluğu Bodrum'da alan ve güzelliğiyle büyüleyen Demet Akalın, Türkbükü'ndeki Princess Beach'te güneşlenirken objektiflere yakalandı.

Sevgilisi Oğuz Kayhan'la birlikte deniz ile güneşin tadını çıkartan Demet, gazetecilerin olmadığını düşünerek üstsüz bir şekilde sere serpe şezlonga yayıldı. Bir an gazetecileri fark eden güzel şarkıcı, hemen toparlandı.

Kaynak: Takvim 18.Temmuz.2008

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Cevap: demet akalın'ın üstsüz görüntüleri
    emeğine sağlık

demet akalın'ın üstsüz görüntüleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Yaşıyor

Belkİ Özel Şeyler YaŞadik Ama AÇik KonuŞmayi BaŞaramadik GÜzel Olan Çabuk Bİter Bu KÜÇÜk Ayrintiyi Hep Atladik YanliŞi DoĞruyu TartiŞalim Ama AŞki Bu Konudan Ayri Tutalim Ne Sen Benİ Ne Ben Senİ ÜzÜpde BoŞa Kalp Kirmayalim Hayat Bazi Anlarda Bİzİ Denİyor Ama Her Zaman İkİncİ Bİr Şans Vermİyor Herkes HakettİĞİ Gİbİ YaŞiyor Senİn Gİbİler Çabuk Unutuluyor KaÇ Aydir İlk Kez YÜzÜm...
  2. Demet Akalın - Yanılmışım

eninle yeni bir baslangıc yaptıgımı sanmıstım yanılmısım yanılmısım oysa sen gecmisimin acı bir tekrarıymıssın yanılmısım yanılmısım savrulsada kalbimin sana ihtiyacı yok zaman denilen yol benim için cabuk geciyor gercekten sevmediysen kaderimi bilmediysen biraz üzülmediysen cek git konusma sus yorulma tanrıdan medet umma yavas yavas git artık ardına bakma
  3. Demet Akalın - Yalnızım

Çekmediğim dertler çile kalmadı Feryatsız gündüzüm gecem olmadı Ağlamadık sokak köşe kalmadı Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız O eski halimden eser yok şimdi Izdırap içinde yorgunum şimdi Tutun kollarımdan düşerim şimdi Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız Neler gördüm neler geldi başıma Düşe kalka geldim ben bu yaşıma Tutup da kaldırın allah aşkına Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
  4. Demet Akalın - Of

Çok Kisa Önce Senİ Buldum İÇİmde SakladiĞim Hazİnem Oldun Tarİf EdemedİĞİm En BÜyÜk Duygum Senİ Sensİz YaŞamak İnan Tek Korkum Senden ÖĞrenmİŞtİm Ben KarŞiliksiz Sevmeyİ Aklimdan Sİlİnmİyor O Sİhİrlİ SÖzlerİn BÜyÜ Yaptilar Bİze KÖtÜydÜ Nİyetlerİ Nİhayet Ayirdilar Soldurdular GÜllerİ... Resmİne Baktim YataĞa Uzandim Uyku Tutmuyor.... Of HİÇ Halİm Yok Canim Sikiliyor Of Sabah OlmuŞ...
  5. demet akalın

demet akalın ayakları
  6. Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  7. Demet Akalın'ın Gelinliği

demet akalının gelinliği demet akalının giydiği gelinlik gelinlik modeli akalın modeli akalın topuz modelleri
  8. Demet Akalın Saç Modelleri

demet akalın yeni saç rengi demet akalının saç rengi akalın modelleri renginin adı Özel hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamayan Demet Akalın son çıkardığı "Evle mutlu çocuklu" albümüyle kendinden hem müzik hemde özel hayatıyla söz ettirmeyi başaran sanatçılar arasında Sizlere Demet Akalın saç modellerini sunuyorum[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
  9. Demet Akalın - Aşk (2011)

Demet akalın yeni albümü, 2011 şarkıları, aşk adlı albümü hakkında detaylı bilgi alalım. Demet Akalın Aşk albümü sizlerle melekler. Sanatçi: Demet Akalın Albüm Adi: Aşk Türü: Pop Yayin Tarihi: 24.05.2011 Dosya Boyutu: 35.73 MB Albümdeki Eserler 01. Aşk 02. Sabıka 03. Deliyim 04. Bende Özledim 05. Aşk (Erdem Kınay Versiyon)...
  10. Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. demet Akalın üstsüz