gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Demet Akalın'la Cenk Eren'in Arası Açıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın, cenk eren, kapıştılar, araları açıldı, ne dediler, nedeni, ile ilgili bilgiler burada melekler

Demet Akalın'la Cenk Eren fena kapışmış melekler!

Akalın’ın sevgilisi Önder Bekensir’le birlikte Bodrum’da mekân işleten Eren, Twitter’daki sayfasına “Ahlaksız sevgili var mı tanıdığınız? Sevgilisinin aldığı evden karşı taraftan komisyon alan var mıdır?” mesajını yazdı ve Akalın’ı ima ederek “Aslında akıllı kızdır, kaç kere denedi olmadı ama herkesin bir sabrı var” diye ekledi. Daha sonra Eren, “Masum rolü oynayan yılan Demet ve mekanda erkekleri kesen sevgilisi Önder Bekensir konuşmaya bile değmez. Yılanlar sokar bir gün” şeklindeki bir yazıyı sayfasında retweet ederek, çift hakkında çok sert bir yorumda bulundu. Akalın da bu sözlere ağır bir yanıt verdi. Ünlü şarkıcı, satın aldığı evden Bekensir’in komisyon aldığı iddiasına da “Çok merak ediyorsan, Bodrum’daki evi emlakçıdan almadık. Anladın ve kapa çeneni” diye yanıt verdi.

Demet Akalın'la Cenk Eren'in Arası Açıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet

Demet

Taze çiçek demeti, aşkta mutluluk, kuru çiçek demeti ise düş kırıklığıdır
  2. Cenk Eren - Eninde Sonunda

Cenk Eren - Eninde Sonunda

Yalvarmam, dert edinmem Acısı olmayan zevk gördün mü hiç Aldırmam dert edinmem Sen sabredip kaybeden gördün mü hiç Eninde sonunda yollar bana dönecek Yolları aşıp gelip benden aşk dileyecek Eninde sonunda pişman olup dönecek Yalvaran bakışlarla benden af dileyecek
  3. Cenk Ertan kimdir

Cenk Ertan kimdir

cenk ertan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, dizileri, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, resimleri, Mankenlikten oyunculuğa transfer olan isimlerden biridir Cenk Ertan ki, bana göre çokda başarılı bir oyuncudur Melek'ler:) "Aşk ve Ceza" dizisinde ki performansını izleyenler, benim gibi onu başarılı bulabilir diyorum Melek'ler:) Cenk Ertan, (d. 1 Ocak 1970...
  4. Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga

Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga

demet akalın, ziynet sali, twitter, kavga, polemik, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Şarkılarının yanı sıra, polemikleriylede magazin dünyasında ün yapan Demet Akalın, Hande Yener'den sonra, şimdide Ziynet Sali ile polemiğe girdi. Hatta buna polemik demek yerine, çirkin bir kavga desek daha yerinde olur Melek'lerim. Şimdi bakalım, neymiş bu iki ünlünün derdi; Melek'lerim:) Demet...
  5. Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası

Demet Akalın ve Cenk Eren kavgası

demet akalın cenk eren kavgası demet akalın, cenk eren, twitter, kavga, kavgası, tartışma, haberleri burada akradaşlar Sahnelerin ve ekranların sevilen iki ünlü ismi Cenk Eren ve Demet Akalın'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter'de ki kavga boyutuna gelen tartışmalarından haberler sunuyoruz bu sayfamızda sizlere Melek'ler. Geçtiğimiz gün Demet Akalın ile Cenk Eren arasında yaşanan twitter...

Sayfayı Paylaş