gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Demet Alişan'ı evlendirecek

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

alişan demet akalının evinde Sivridilli güzellerimizden Demet Akalın yine sevdiği arkadaşı Alişan'a laf attı....
    ALİŞAN YEĞENİMLE EVLENSİN
    ŞARKICI DEMET AKALIN, BİR YATAK FİRMASININ LEVENT'TE YAPTIĞI TANITIMINA KATILDI. ARDINDAN DA YAKIN DOSTU ALİŞAN'DAN YENİ EVİNE, ERKEK KARDEŞİNDEN ÖZEL HAYATINA KADAR PEK ÇOK KONUDA ÇARPICI AÇIKLAMA YAPTI...

Demet Akalın, 'Bir yeğenim var ona istiyorum Alişan'ı. Evlensinler!' dedi.

Ailecek oturacağız
    Önümüzdeki günlerde Acarkent'teki yeni evine taşınmaya hazırlanan Akalın, ailesi ve erkek kardeşiyle birlikte oturacağını ifade etti. Liseyi bitiren erkek kardeşini özel üniversitede okutmak için yanına alacağını söyleyen Akalın, '18 yaşına daha yeni girdi. Benden bu zamana kadar hiç birşey istemedi. Geçen gün 'Abla artık bana bir Lamborghini alırsın' dedi. Yıllarca bunu kurmuş, beklemiş demek' dedi.

Kardeşim maço değil
    Basın mensuplarının kendisine sorduğu soru üzerine, kardeşinin maço olmadığını ve kendisine karışmadığını söyleyen Akalın, 'Öyle şeyler bilmez ama İstanbul'a gelince öğrenir' dedi.

Alişan fazla dört dörtlük...
    Basın mensuplarının, 'Alişan'ın yanına verin, o öğretir' şeklindeki yorumu üzerine Akalın, şu açıklamayı yaptı: 'Aman bırakın. Alişan hacı, ne yapacak onun yanında. Hiç hayatı öğrenemez ki...

Her aile büyüğü kızını seve seve verir
    Gecce gezmez, erkenden yatar, birşey bilmez. Adam fazla dört dörtlük. Her genç kızın evlenebileceği, her aile büyüğünün kızını seve seve vereceği bir adam. Erkeğin biraz kavgacı, sert olmasını isterim ama benim arkadaşım çok fazla efendi. Yeğenime istiyorum Alişan'ı. Bebek gibi üniversite birincisi yeğenim var. Çok istiyorum, evlensinler onunla.'

Çeşme bana uğusruz geldi
    Sevgilisi Onur Gülmek'le Çeşme'de tatil yaptığı sırada böbreklerinden rahatsızlandığı için hastaneye kaldırılan Akalın, durumunun iyi olduğunu da belirtti. Akalın, Çeşme'nin kendisine uğursuz geldiğini söyledi.

70'imde bende mayo giyeceğim
    'Artık Çeşme'ye gitmek yok. Bu sene herkesi havuzuma bekliyorum. Giriş 30 TL' diyen Akalın; kendisinden 7 yaş küçük Onur Gülmek'le de şimdilik evlilik düşüncesi olmadığını belirtti. Öte yandan Ajda Pekkan'ın konserine mayoyla çıkmasını da değerlendiren Akalın, 'Ben de onun gibi 70'imde mayo giyeceğim' dedi.

Demet Alişan'ı evlendirecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı gül demet demet, Sevda değil bir alamet, Balam nenni, yavrum nenni Gitti gelmez ol muhannet Şol revanda balam kaldı, Yavrum kaldı, balam nenni... Nenni ya! Nenni ki nenni!. Yavrum nenni! Bir demet kırmızı gülle gelen nenni!. Nasıl oluyor derseniz, türkünün dilini açmak gerek... Varıp sormak gerek türküye : ''Ey türkü nedir bu demet demet kırmızı gül ve de nenni!....
  2. Demet

Demet

Taze çiçek demeti, aşkta mutluluk, kuru çiçek demeti ise düş kırıklığıdır
  3. Kadın yok, çocukları hemen evlendireceğim

Kadın yok, çocukları hemen evlendireceğim

Mardin Bilge köyünde yaşanan katliamın ardından Çelebi Ailesi'nin büyüğü Osman Çelebi (55), köyde sadece 2 kadın kaldığını belirterek 15- 16 yaşlarındaki çocukları evlendireceğini söyledi. Kendinden yaşça büyük 10 kişinin öldürüldüğünü belirten Çelebi, "Ne yapacaksınız" sorusuna "Sabredeceğiz. İş başa düştü. Köyde yaşlı 2 kadın kaldı. Anne babasını kaybeden 30'dan fazla çocuk...
  4. Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler!

Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler!

alişan, asker anıları, 2011, çağla şikel, telefon şakaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde askerlik görevini yapıp evine dönen Alişan bir radyo kanalında samimi açıklamalarda bulundu. Askerlikten döner dönmez, ’10’ adlı albümünü çıkaran Alişan; Radyo Turkuvaz’da Hopdedik Ayhan’ın konuğu oldu. Hem şarkılarını söyleyen, hem de dinleyicilerin...
  5. Çağla Alişan'ı Saf Dışı Bıraktı

Çağla Alişan'ı Saf Dışı Bıraktı

çağla şikel emre altuğ alişan haberleri çağla şikel alişan dargınlığının sırrı çağla şikel bebeği resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Çağla Şikel Çok sevdiği Arkadaşı Alişan'la şu aralar dargınlar melekler. Ünlü Manken çağla Şikel ve Alişanın Arasındaki Dargınlığın sırrı neymiş haberimizde görelim:) Dargınlığın sırrı Alişan, Çağla Şikel'e bir yarışma programı sunmayı...

Sayfayı Paylaş