gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Demet boş yere para harcamaz

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Sivri dilli vede biraz fatavatsız olmasına rağmen sevilen şarkıcı Demet Akalın hakkında çıkan haber için güzel bir cevap verdi......
    DEMET’ TEN TOKAT GİBİ CEVAP….

ÜNLÜ ŞARKICI DEMET AKALIN'IN 10.000 DOLARA ÇEŞME'DE LOCA KİRALADI HABERİNE TOKAT GİBİ BİR CEVAP GELDİ...
    “Bu kriz ortamında söylenecek laflar değil bunlar. 10.000 dolar benim tüm yeğenimlerim yaz okulu ücreti.
    Çok çalışmak , para kazanmak onu çarçur etmek anlamına gelmez. Müsriflik günah, 4 bacaklı şeylere eskiden asma sardırırdık biz, şimdi üstüne keten gerip fiat biçiyolar, ayrıca meşhur mayolarıma gelince Ayyıldız ve Ebru Yener sezon başında 60 parça mayo ve bikini gönderdiler onları kullanıyorum. Deniz modasına da para harcamıyorum arkadaşlarım ve sponsorlarım sağolsun “ dedi.

Bugünkü sabah gazetesinde çıkan haber:

Modaya uydu loca kiraladı!

Sevgilisi Emir Tamer ile bir dargın bir barışık olan Demet Akalın, Çeşme'de tek başına tatil yapıyor. Yeni açılan Sortie Beach'te güneşlenip, deniz keyfi yapan ünlü popçu; Süreyya Yalçın'ın Bodrum'da başlattığı sezonluk loca kiralama modasına uydu.

Hafta sonu sezonluk 10 bin dolara kiraladığı locasında arkadaşlarıyla keyif çatan Akalın, gün boyu iki mayo değiştirdi.

Demet boş yere para harcamaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş yere bağırıp çağıran adam

Boş yere bağırıp çağıran adam

Rüyada bos vere bagirip çagiran adami görmek, batil ve yanlis söz söylemeye isaret eder. Bazen de bu rüya, Hakk'la batilin arasini ayiran, akilli ve anlayisli bir kimseye isaret eder.
  2. Boş yere calgona para vermeyin meleklerim..

Boş yere calgona para vermeyin meleklerim..

calgon nasıl kullanılır çamaşır makinası rezistansı nasıl sökülür Meleklerim son zamnlar da ekonomik olarak sıkışık dönemdeyiz ve bende ekonomik yönden nasıl tasaruf ederim diye araştırırken bu yazı ile karşılaştım ve yazılanları doğru buldum... Peki meleklerim sizler bu konuda ne düşünüyrsunuz ????? Çamaşır makinelerinde kireç koruyucu olarak kullanılan Calgon'a 1 yıl içersinde verdiğimiz...
  3. Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

sıla boşuna şarkı sözü demet akalın serdar ortaç boşuna sözleri demet akalın serdar ortaç şarkı sözü Tartışmasız harika bir parça.Kesin dinleyin :) Gözlerimden kayıp gitti yollar Düştüm ardına seni bulamadım Ne aşklar yaşadım bugüne kadar Senin gibi vicdansıza rastlamadım Boşuna üflemişiz o mumları Boşuna kum olmuş ayaklarımız Yağmurlar boşuna ıslatmış bizi Boşuna izlemişiz aşk filmleri...
  4. Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü

Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü

sılanın şarkıları sıla yok yere şarkı sözü sıla boş yere şarkı sözü boş Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-Boş Yere Bomboş kalbimin odaları bomboş halsiz hissiz Nasıl bu kadar loş gece insafsız benden bile sarhoş Sabahladım yedi gece durmadan üst üste Gittiği yerden arar diye çok vicdansız Geceden bile sarhoş Fazla hep dahasına meylimiz bakma Bize düşman...
  5. Parfüme boşuna para harcamayın

Parfüme boşuna para harcamayın

na para harcamayın parfüm kadın güz İşte en etkileyici koku Florida Üniversitesi tarafından yapılan iki ayrı araştırma, kadınların karşı cinsi cezbetmek için parfümlere boşuna para harcadığını gözler önüne serdi. Araştırmalara göre, erkekler en çok kadınındoğal kokusundan etkileniyor. tuuuh gitti benim 200 kiyat :haha:

Sayfayı Paylaş