Demet evgar farketmedim gibi bir şarkı!!!! Sevgiliye sarkı söylemek!! :))

mervemrv_

Yeni Üye
Üye
Demet evgar farketmedim gibi bir şarkı!!!! Sevgiliye sarkı söylemek!! :))
Arkadaşlar hepiniz duymussunuzdur sevgili Demet Evgar Fikret Kızılıok un Farketmedim adlı sarkısını sevgililer gününde sevgilisine hitaben paylastı ve tıklanma rekoru kırdı...

Bu fikir benim inanılmaz hosuma gitti benimde 5 yıllık bir ilişkim var ve bende erkek arkadasıma böyle bir şey yapmak istiyorum aynı zamanda sarkı söylemeyi hep çook sevmişimdir!!! :)) Ancak sesimde pek güzel degildir.. Ama yinede severim :))

Sizlerde benim gibi düşünüyorsanız eger sizde böyle bir sey yapın derim..

Ancak işin en zor kısmı hem çok bilinmemiş hem slow hemde duygularınızı güzel ifade eden bir şarkı bulmak...

Demet Evgar ın secimine bayılmış bulunmaktayım...

Bana sarkı secimimde yardım etmenizi istiyorum güzel fikirler çıkacagını umuyorum hepinizi çooook öpüyorum güzel melekler!!!!:d040:

Evet ben o şarkıyı biliyorum, izlemiş ve dinlemiştim :D:D

Valla o kadar çok şarkı varki, kendinize atfettiğiniz bir şarkı varsa onu söyleyebilirsin mesela. Yoksa öyle birşey anlamına bakarak seçeceksin o zaman :D:D

Peki sen de mi klip çekeceksin, yoksa cdye mi okuyacaksın?

işte öyle bir şarkı yok zaten oyle bir sarkımız olsada onu okumayı pek düşünmezdim..
cunku ilk defa dinlenen birşey olursa daha hoşuna gidilebilcegini düşünüyorum :)

Ancak sarkı konusunda hiç birsey aklıma gelmiyor baktım pekde birsey bulamadım ondan hepinizden yardım bekliyorum..

Klip çekmeyi denicem tabiki eger olabilirse çok güzel olur ama olmassada sadece cd...

hayır sıfır diil ama mesela ben bu sarkıyı daha once dinlememiştim ve int den bakıncada cok fazla bilinmedigini farketttim yani böyle birseyler istiyorum.....

Benzer Diğer Konularımız !

Geri