gebe
  1. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Demet evgar farketmedim gibi bir şarkı!!!! Sevgiliye sarkı söylemek!! :))

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında mervemrv_ tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hepiniz duymussunuzdur sevgili Demet Evgar Fikret Kızılıok un Farketmedim adlı sarkısını sevgililer gününde sevgilisine hitaben paylastı ve tıklanma rekoru kırdı... Bu fikir benim inanılmaz hosuma gitti benimde 5 yıllık bir ilişkim var ve bende erkek arkadasıma böyle bir şey yapmak istiyorum aynı zamanda sarkı söylemeyi hep çook sevmişimdir!!! :)) Ancak sesimde pek güzel degildir.. Ama yinede severim :))

Sizlerde benim gibi düşünüyorsanız eger sizde böyle bir sey yapın derim..

Ancak işin en zor kısmı hem çok bilinmemiş hem slow hemde duygularınızı güzel ifade eden bir şarkı bulmak...

Demet Evgar ın secimine bayılmış bulunmaktayım...

Bana sarkı secimimde yardım etmenizi istiyorum güzel fikirler çıkacagını umuyorum hepinizi çooook öpüyorum güzel melekler!!!!:d040:

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet ben o şarkıyı biliyorum, izlemiş ve dinlemiştim :D:D
    Valla o kadar çok şarkı varki, kendinize atfettiğiniz bir şarkı varsa onu söyleyebilirsin mesela. Yoksa öyle birşey anlamına bakarak seçeceksin o zaman :D:D

Peki sen de mi klip çekeceksin, yoksa cdye mi okuyacaksın?

3. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    işte öyle bir şarkı yok zaten oyle bir sarkımız olsada onu okumayı pek düşünmezdim..
    cunku ilk defa dinlenen birşey olursa daha hoşuna gidilebilcegini düşünüyorum :)

Ancak sarkı konusunda hiç birsey aklıma gelmiyor baktım pekde birsey bulamadım ondan hepinizden yardım bekliyorum..

Klip çekmeyi denicem tabiki eger olabilirse çok güzel olur ama olmassada sadece cd...

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yani sen sıfır bir şarkı mı istiyorsun anlayamadım :S

5. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır sıfır diil ama mesela ben bu sarkıyı daha once dinlememiştim ve int den bakıncada cok fazla bilinmedigini farketttim yani böyle birseyler istiyorum.....

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hmmm şimdi anladım :D:D

Sen fazla dillenmemiş ancak romantik ve duygu yüklü bir şarkı tavsiyesi istiyorsun :D:D

mervemrv_ bunu beğendi.
  7. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynen oylee :))
    Bir fikrin var mı ???

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hmm, şimdi ha deyince de öyle akla gelmiyorki :)

Ama boş zamanımda senin için biraz araştırırım, bence sen de Fikret Kızılok şarkılarını bir deşele bakalım. Onun şarkıları hem fazla dillenmemiş, hem de çok duygusal :)

9. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen oyle yardımları bekliyorum............ :koro:

10. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    vallahi cnm hiç anlamam ben bu işlerden pek duygusal değilim yani böle jest falan hiç aklıma bile gelmedi hahaha

11. mervemrv_

mervemrv_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en azından sarkı aklınıza gelirse söyleyin ozaman ne diyim..

sanırım kimse bana yardımcı olmıcak

:grev::grev::grev:

Demet evgar farketmedim gibi bir şarkı!!!! Sevgiliye sarkı söylemek!! :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Evgar fotoğrafları

Demet Evgar fotoğrafları

demet evgar demet evgar fotoğrafları balam kenter avgar Son zamanlarda yıldızı iyice parlayan güzel gözlü ve seksi oyuncu Demet Evgar hakkında sizlere kısaca bilgilerini ve resimlerini vermek istiyorum.Bir kadın,bir erkek,Güneşi gördüm ve son olarakta Yahşi Batı daki cüretkar sahneleriyle kendinden iyice söz ettirmeyi başaran ününe ün ekleyen Demet Evgar kimdir? Doğum Yeri: Manisa Doğum...
  2. Demet Evgar kimdir

Demet Evgar kimdir

demet evgar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. Tiyatro ve sinema - dizi yıldızı güzel oyuncu Demet Evgar hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Demet Evgar Doğum tarihi=19 Mayıs 1980 Doğum yeri Manisa, Türkiye Mesleği Oyuncu Demet Evgar, ( 19 Mayıs 1980, Manisa ), Türk oyuncu. Manisa’da doğdu. İstanbul Üniversitesi...
  3. Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözleri

Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözleri

Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözlerini bilen var mı aranızda varsa yazsın lütfen.
  4. Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü

Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü

Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü Multitap feat. Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ünlü ve güzel oyuncu Demet Evgar ve Multitap'ın düeti olan Bu Şarkıyı dinliyorsan adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu şarkıyı dinliyorsan, Bunun bir anlamı olsun Anlarım ki şu an beni düşünüyorsun Mesela çok özledin ama...
  5. Demet Evgar halk plajında

Demet Evgar halk plajında

Demet Evgar, DEmet Evgar Çeşme'de, Demet Evgar halk plajında, bir erkek bir kadın Erkek Bir Kadın dizisinin yıldızı Demet Evgar, tatilineÇeşme’de devam ediyor. Akşamları Alaçatı’da gezen ünlü oyuncu, gündüzleri ise diğer ünlülerin aksine halk plajında denize giriyor. Tek başına denizde yarım saat yüzen güzel oyuncu Demet Evgar, denizden çıkışta objektiflere takıldı. Güneşlenmeyen Demet...

Sayfayı Paylaş